Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy odcinek, czuję że to taka cisza przed burzą - co godne uwagi:
1. Lektora przerasta rozmowa Moni i Cipołaja przed szafą, ale spuszcza się jak Ventyl rozmawia z Magdą jakby byli w przedszkolu. Mam nadzieję że Lektor chociaż gumkę zalożył bo wyraźnie był "podekscytowany".
2. Monia pokazała że jest do tańca i do różańca - to fajna cecha odnajdywania się w każdej możliwej sytuacji. Praca Dave'a nie poszła na marne, ale mam wrażenie że produkcja chyba części relacji Monia-Cipołaj nie pokazuje, a skupia się na przedszkolnej komunikacji innej pary.
3. Gabrysi chyba przegrzało styki od rozkminek Marka - widać że to fajna dziewczyna i szczerze wydaje mi się że wolałaby aby bardziej skupił się trochę bardziej na niej, a tak ma mindfuck na temat jego intencji pomimo tego że jego intencje mogą być ok.
4. Dawid - co do zasady mało taktyczne jest mącenie innym parom jeśli nie da się tego przełożyć na realny zysk danej strategii, ale ja się cieszę że miesza Ventylowi - to się nazywa karma.. Z tego co widzę to wylał się hejt na Dawida i Marka za mącenie przy największej miłości świata, cudownej i platonicznej miłości, która jest tak unikatowa niczym naczelny Polski stand-uper i słońce narodu (Kaczyński). Hipokryzja ludzi nigdy nie przestanie mnie zadziwiać - jak Ventyl szantażuje (np. Ewelina), oszukuje (np. Szahira), spiskuje aby kogoś wyrzucić (np. Maciek), jest nielojalny (np. Monika) lub pokazuje że jest mściwym i małostkowym prymitywem (np. Natalia) to zdaniem ludzi nie ma znaczenia bo wielkość miłości, której narratorem jest Lektor ze wzwodem mówi "tu wydarzyło się naprawdę coś dużego".
5. Rozkmnika na temat strategii Marek-Dawid - ja bym nie hejtował tego - są w programie i ja wręcz wymagam od uczestników strategicznego myślenia - mają rację że jeśli chcą wygrać program to nie może w finale być zarówno pary Monia-Cipołaj jak i Ążela-Dave - z tych rozkminek pewnie nic nie będzie, ale moim zdaniem powinno się cenić rozsądne szacowanie szans w ostatnich dniach sezonu.

#hotelparadise
  • 37
  • Odpowiedz
@kipman1: jestem pewna, że gdyby między Monika a Mikołajem do czegoś doszło to pokazaliby...
Nie rozumiem czego Twoim zdaniem nie pokazują. Zawsze jedno i to samo - Monika napalona na Mikołaja, on broni się jak może przed jakimkolwiek zblizenim z nią, nawet po alko nie jest w stanie nic podziałać
  • Odpowiedz
@yolllx33: Logika wydarzeń i nawet forma rozmów Monia-Cipołaj wskazują że może być lekko inaczej. Nie piszę że jest to całkowicie inny obraz niż ten co widzimy w tv czy na lajwach, a lekko inny, tak jakby pomijający element budowania relacji. To nie działa tak że pstrykasz palcami i relacja się zmienia, szczególnie że mówimy o inteligentnej osobie jak Monia - przysłowiowe wejscie do szafy dla takich osób to swego rodzaju
  • Odpowiedz
@yolllx33: przecież go siłą do tej szafy nie zaciągnęła xD Cała sytuacja była dla mnie trochę cringowa ale wydaje mi się, że Mikołaj był z tym jak najbardziej ok, sam sie jej spytal czy byłaby w stanie "dać w gaz" w tej szafie. Generalnie też mi się wydaję, że czegoś nam nie pokazują. Z resztą sama sytuacja z setki, gdzie Mikołaj powiedział coś w stylu, że nie z każdą przyjaciółką
  • Odpowiedz
@broadwayan1: ktoś gdzieś na insta się wypowiadał, że na tych setkach zadają im pytania, więc to co piszesz ma sens
To raz, a dwa widać, że jakieś wątki dotyczące pary MM są pomijane, bo czasami dają fragmenty i wszystko to wygląda jak z dupy wzięte. Sami mówili też, że wiele rozmawiali a przecież w odcinkach czy na live tego nie ma. To tak jak rozkminy mieliśmy z akcją brat/siostra a
  • Odpowiedz
@yolllx33: gdzie widzisz wykluczenie mojej tezy? Na logikę Cipołaj pewnie był zasypany wiadomościami od widzów dlaczego zrwaca się do Moni per siostrzyczka to tak odpowiedział. Ta odpowiedż nie ma nic wspólnego z kwestiami dotyczącymi relacji i jej nie opisują. Bez sensu aby też spoilerował nie wiedząc co produkcja pokaże.
  • Odpowiedz
@kipman1: A jak inaczej ma odebrać Gabi mówienie o tym, że albo ona ma rzucić kulą, albo on? Jakie twoim zdaniem Marek ma w tym dobre intencje? „Na logikę” mając do wyboru M&M albo A&D na przeciwko siebie ludzie staną za prawdziwszą relacją, a nie za Markiem, który chce rzucenia kulą. Jak chce niech rzuca, ale nie widzę sensu w rozpowiadaniu o tym innym tylko żeby zobaczyć czy będą o
  • Odpowiedz
Ogólnie nie oszukujmy się. Co do pary MM, to nie wiemy co ich teraz faktycznie łączy, ale związek to też przyjaźń. Ja sobie nie wyobrażam, że jestem 5 lat po ślubie, mamy dziecko i nie ma między nami przyjaźni. Wg mnie to fundament, od tego się zaczyna głębsza relacja. Więc po co zakładać od razu, że są przyjaciółmi i nic z tego nie będzie? To że ktoś kogoś pociąga nie musi oznaczać,
  • Odpowiedz
@patrycja3123: dokładnie, spotykałam się kiedyś z chłopakiem, którego gdy pierwszy raz zobaczyłam to pomyślałam „ale brzydal” xD bardzo się zaprzyjaźniliśmy i w pewnym momencie był dla mnie ideałem pod względem wyglądu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale widzę po wielu osobach, ze to niechęć do Moniki nie pozwala im spojrzeć obiektywnie, dla nich nawet gdyby wzięli ślub to byłoby udawane xD ja to widzę jako zwykła zazdrość
  • Odpowiedz
@kipman1: dokladnie tak, piękne podsumowanie odcinka!
Pominąłeś tylko wątek hipokrytów AiD, nie wiem, czy tylko mi to sie strasznie rzucilo w oczy. W
rozmowie z Dejwidem, Srążela jedzie po Dawidzie za to, że sie wpieprza w cudze relacje i komentuje, a caly opis sytuacji to 1 do 1 zachowanie jej Bejbi.... no wychodzi z nich parcie na finał ....
  • Odpowiedz
@bas_sko: jesteś zajebista xD brakuje jeszcze tej drugiej na M ( ͡~ ͜ʖ ͡°) takiej zazdrości jak u nich to już dawno nie spotkałam xD dlatego wole zlewać takie głupie wpisy i komentarze, które kompletnie nic nie wnoszą ¯\_(ツ)_/¯ chyba się starzeje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kipman1: 100% zgody. oglądałam wczoraj live i była rozmowa między moniką i mikim odnośnie dawida, jaki jest, jak działa - domyślam się: jak go podejść/wpłynąć na jego decyzje. zgodzili się, że zawsze bardzo przejmuje się dziewczynami ktore są blisko niego. potem widzimy juz na ekranie jak monia podkręca klaudię na walkę o dawida - mozna odebrać jako troskę o klaudię ale mając tę rozmowę w pamięci jest to po prostu
  • Odpowiedz
@mykawz300: popieram, najlepiej w ogole nie odpowiadac na takie komentarze, bo hipokryzja wieje na kilometr, zarzucila komus pod spodem, ze za bardzo zyje programem, a tymczasem komentuje kazdy pozytywny wpis na temat Moni
  • Odpowiedz