Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że tu jest wiele śmieszków, ale mam nadzieję, że weźmiecie to na poważnie.
Na samym wstępie napomnę również o niepisanie mi waszych złotych opinii odnośnie mojego pytania, bo decyzję już podjąłem.

Generalnie moim problemem jest wzrost, mam 165 cm a mam 20 lat. Przestałem rosnąć już w gimnazjum. Strasznie mi dokuczali w szkole średniej z tego powodu i w sumie w gimbazie tak samo. Teraz w " dorosłym " życiu nadal spotykam się dokuczliwym zachowaniem względem mojej osoby. Nie chce wchodzić w większe szczegóły, to tak z grubsza. Więc proszę o nie pisanie mi jakichkolwiek postów pocieszających o akceptacji siebie i w ogóle. Chce być wyższy, myślałem nad pójściem do lekarza. W internecie czytałem, że dorośli też mogą przyjmować hormon wzrostu, w mniejszej dawce niż dzieci. Czy to ma jaki kolwiek sens?

Nie wiem czy to w ogóle możliwe bo moj ojciec jest tego samego wzrostu co ja, a mama niższa.
Dwie babcie niższe odemnie, a jeden dziadek tego samego wzrostu co ja ( po nim ma syn, a teraz ja ) natomiast dziadek drugi był bardzo wysoki ( teraz nie żyje bo miał raka płuc ).

Jeśli to możliwe i ma sens to do jakiego lekarza mam sie udać? Czy taki lekarz ma jakąś specjalistyczna nazwę, co zajmuje sie małym wzrostem czlowieka?

Dodam jeszcze, że interesuja mnie stała zmiana, a nie sztuczna jak jakieś wkładki do butów, czy wysokie buty.

#medycyna #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #lekarz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636c0c28d32d13b4c4121595
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiem, że tu jest wiele śmieszków, a...

źródło: comment_1668029358KRGKXIw3m2fVfiT6pG1cMQ.jpg

Pobierz
  • 7
WybranyKat: @paok2: A ty do szkoły na powtórkę z czytania ze zrozumieniem.

Wyraźnie zapytałem do jakiego mam się udać, bo nie wiem. Czy posiada jakąś specjalistyczną nazwe.

Np. Lekarz od leczenia zębów - dentysta.
Lekarz od leczenia oczów - okulista.

A tak poza tym prosiłem o nie pisanie głupich komentarzy co nic nie wnoszą bo mi się nie chce ich czytać. To, że mam iść do lekarza sam wiem.
---
@AnonimoweMirkoWyznania teraz nic ci to nie da. Jesli masz 20 lat to masz juz zarosniete nasady kosci i juz nie sa w stanie sie wydluzyc niewazne co bys bral.
Takze nie biez zadnych hormonow jesli ktos ci wciska bo sobie problow tylko dolozysz.

Jedyna opcja jest operacyjne zlamanie kosci podudzia i jej rozciaganie na specjalnym aparacie.
Dlugi i bolesny proces.
Leczy sie tak np. nierownosc konczyn albo wrodzone defekty.
Ciebie, bez urazy,