Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: jak zamienisz wenle na bupro i mety to niepokój większy może być, ja bym bardziej wenla + bupro stackował, wszystkie 3 jak polaczysz to tez sie nie zdechnie od tego, pytanie czy każdy lek z tych dawał jakiś efekt w przeszłości?
  • Odpowiedz
@SaintWykopek pocieszę Cię że większość osób ma #!$%@? i jeździ jak pajace ;p Ja jakiedyś jak zdawałem na prawko to jak debil jeździłem na drugim biegu i instruktor mi zaliczył bo już pewnie miał mnie dość :D Głowa do góry, wierzę w Ciebie w zdasz za pierwszym razem :) Wenla raczej zwiększa pewność siebie a bupro poprawia motywację, ale tak jak mowiłem - psychiatra Cię widzi na żywo i wie w jakim
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Gość ma hamulce i kierownicę zawsze może ci wyrwać z łap, więc i tak ci uniemożliwi karambolu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak masz ogarniętego typa co, nie gada przez telefon podczas jazdy, to nie ma co się bać. Za nic też nie będziesz odpowiadać jakby coś się wydarzyło. Sam się bałem jak zaczynałem,co było 2 miesiące temu. Co spowodowało, że przestałem się aż tak przejmować to
  • Odpowiedz