Wpis z mikrobloga

Wrzucam raz jeszcze, bo straszna rzecz się wydarzyła i niewinna osoba została obrzucana jedynkami w opiniach Google.
PROSZĘ NIE DAWAĆ OCEN, BO POD TĄ NAZWĄ W GOOGLE JEST ZUPEŁNIE INNY PRZEDSIĘBIORCA! Jeśli ktoś chce to niech ewentualnie zainteresuje się stanem pojazdu, do znalezienia w necie, ale opinii nie wystawiać!

Pan rzeczoznawca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta w komentarzu.


#samochody #olx #humorobrazkowy
cyberchosnek - Wrzucam raz jeszcze, bo straszna rzecz się wydarzyła i niewinna osoba ...

źródło: comment_1668017336OrzfeJTDOfpKQrDsAhTq7i.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: odpisałem w komentarzu i po minucie post spadł z rowerka, już myślałem ze to jakiś członek z bandu wykopowych modow. Poznałem tego kolesia w takich samych okolicznościach co Ty i miałem dokładnie taka samą sytuacje. Nie polecam, ale tyle ile beki miałem z napinacza to już tylko moje xD
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: że jak, rozkręciłeś aferę i ktoś tam niewinny został objechany w opiniach?

w sumie dobry sposób aby wykosić konkurencję, zainscenizować jakąś dyskusję, podać się za konkurenta a internety zrobią resztę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: Miałem z nimi styczność w pracy. Podobno wszystkie auta z USA laleczki bezwypadkowe. Ale jak otworzyłem dosłownie 10 ogłoszeń i zacząłem sprawdzać, to wszystkie viny były jakieś fejkowe. Mam dostęp do carfaxa w pracy i żaden nie działał. Co za przypadek.
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: Ludzie dodają negatywne opinie pod złym komisem samochodowym. Facet siedzi i zastanawia się dlaczego jakaś banda ciśnie po jego firmie. Serio… jak już kręcisz aferkę to chociaż rób to dobrze. Wypadałoby to jakoś sprostować i przeprosić gościa
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: @knzyea: wy jesteście #!$%@?ęci? Wrzuciłem zdjęcia z fejsa z komentarzem "Pan rzeczoznawca". Nie jestem za nic odpowiedzialny xD fakt, nie pomyślałem, że wykopki jak wściekłe psy się rzucą, ale może to są też opinie użytkowników FB? Niczego nie rozkręcałem, nie robiłem afery, żegnam.
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: jeszcze udaje niewiniątko ¯\_(ツ)_/¯

Jesteś jak te stare baby blokowe albo tępe dzidy z pracy co tylko powtarzają co usłysza, to nie one wymyśliły tylko mówią dalej, tylko powtarzają publicznie, ale to nie one. Nawet gorzej bo one nie są anonimowe a ty sie chowasz za nickiem.
  • Odpowiedz