Wpis z mikrobloga

#mcdonalds podobno wprowadza do oferty nowego burgera. Dziś będąc w maku dostałem propozycję przetestowania nowej kanapki, która ma się pojawić za jakiś czas. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. W sumie to fajna sprawa, bo mogłem za darmo spróbować i ocenić burgera i ewentualnie zaproponować co bym w nim zmienił ( ͡º ͜ʖ͡º) Może ktoś też już miał okazję testować?
#fastfood #jedzenie
  • 7
@NoMercYYY: Nie miałem ale od lat słyszałem o takich konsultacjach społecznych. Jakiś czas temu któryś youtuber mówił, że widział jak dawali do testów drwale.

Dobra, a teraz najważniejsze: co dostałeś do testów. Wspomniałeś, że tęsknisz za big tasty? xD
@Vadzior: Coś jak nowy mcspicy tylko w innej formie. Bułka jest jakby na wzór bułki poznańskiej, do tego pierś z kurczaka też z ostrą panierką, zupełnie nowy sos (jakby ziołowy czy coś w tym stylu) pikle i ser. Ogólnie jest spoko i moim zdaniem jest znacznie lepszy od obecnego mcspicy, ale też nie jest to najlepszy burger jakiego jadłem. Co do big tasty to z przyjemnością bym do niego powrócił (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercYYY: ja jak regularnie chodziłem do pewnego maca to chyba łącznie z 4 różne burgery testowałem za darmo xD koniec końców nie wiem ile z nich przeszło przez trasy i potem było w ofercie. Najbardziej zapamiętałem burgera guacamole i wieśmaka z jajkiem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercYYY: ja miałam okazję brać udział w czymś takim. Babka w maku mnie zaczepiła i spytała czy przetestuję kawy dwie kawy. I pytała którą wolę, czy jak jest więcej pianki czy mniej, o to jak smakują obie itp. na koniec dostałam darmową kawę
@Vadzior proponowali mi to testowanie z pol roku temu. Nie zgodzilem się,bo akurat szedłem do pracy, ale zauważyłem jak to się odbywa. Siedział chłop naprzeciwko tej kobity zbierającej relację i zadawala mu cały szereg pytań o kanapkę. Atmosfera mocno żenująca i jeszcze ci ktos gada jak sobie jesz xD