Wpis z mikrobloga

@betaTrx: Z tego co widzę tą opcję mają tylko konsolowcy.
Ta gra jest tak #!$%@?, że aż mi ciśnienie skacze, że dałem tyle kasy za nią.
Tnie się to gówno tak, że grać się nie da, co za wymysł #!$%@? i szatana.
@10129: @betaTrx: #!$%@? co ? Odnoszę wrażenie patrząc po tym jak chociażby działa lista znajomych czy inne sekcje, że za tą grą stoi oddział kobiet, które #!$%@?ę z logiki robią i wszystko jest bezsensownie skomplikowane.
@betaTrx: @10129: Chodzi o to ze PCtowcy maja obowiązek grać xboxem bo to i to jest Microsoft, połączony game pass itd. Microsoft robi to tak że to jest jedno i dlatego możesz w gry na konsole grać na pc w chmurze i inne opcje kompatybilności co tam oferują.
@betaTrx: To bardzo ciekawe pytanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ze nie chcesz grać z PC czy nie chcesz grać crossplay ogólnie czyli z Playstation też? Bo może o to chodzi żebyś mógł nie grać z konkurencja? #!$%@? wie co oni maja w głowach.
@betaTrx: @n0xx: @10129:

Nie wiem dlaczego chcecie wyłączać cross na PC. Grałem 20 lat w FPSy na kompie, a od 3 lat gram na konsoli bo mi się nie chce siedzieć na fotelu tylko lubię się #!$%@? na kanapie. Na konsoli to rozumiem żeby wyłączać crossplay bo niektórzy na myszkach tak ogarniają, że na padzie nie ma startu. Ale na odwrót? Czytałem, że ludzie narzekają, że konsolowcy mają OP
@KasparowGaming: ale inni mogą i wiedzą jak to zrobić. Twój brak kompetencji używania aimbota nie znaczy, że aimbot nie jest problemem. Jak wszyscy maja aimbota to spoko.

może skoro wspomaganie nic nie daje i to mit to ja powinienem sobie na myszce załatwić aim assista i nikt nie powinien mieć z tym problemu...

W każdym razie zamiatają mnie jak szmatę, a myślałem, że w miarę ogarniam na padzie

ale czego to
@10129: @betaTrx: Ale ja w gruncie rzeczy się z wami zgadzam. Wspomaganie jest i ja tego nie neguję. Nie jest ono jednak aż tak przesadzone jak niektórzy to opisują. Daleko mu do aimbota. Wspomaganie zostało wprowadzone po to, żeby zrównoważyć szanse z tymi, którzy grają na myszce, która zawsze będzie wygrywać jeśli chodzi o szybkość i precyzję.
Tak czy inaczej uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyboru z kim chce
@KasparowGaming: wyślij mi pada to sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspomaganie zostało wprowadzone po to, żeby zrównoważyć szanse z tymi, którzy grają na myszce, która zawsze będzie wygrywać jeśli chodzi o szybkość i precyzję.


chyba nie bo gry gdzie są tylko konsolowcy nadal mają aimbota. to chyba jest aby się łatwiej grało ogólnie.