Wpis z mikrobloga

#trader21 #inwestycje #wolski #ukraina
Po zasięgnięciu dodatkowych informacji o Trader21 (nie, nie z Wykopu) dziś rano wymówiłem umowę na nagranie odcinka który ma wchodzić w skład panelu. Przyczyny różne i nie będę się nad nimi rozwodził ale ewidentnie nie ogarniam światka finansowego w polnecie. MLMom i XTB odmówiłem a tutaj wtopa. Dziękuję tym którzy pisali naprawdę konkretne i spokojne meile na skrzynkę firmową.

Co do pojawienia się na kanale Atora - pierwotny zamysł był taki że pojawiam się w mocno kontrowersyjnym i tkwiącym w bańce środowisku ze swoim - merytorycznym - przekazem. Naiwnie założyłem że ludzie zamknięci w pewnej bańce wyjdą poza nią żeby zapoznać się z czymś innym niż spiskowa teoria dziejów. Finalnie wyszło źle niezależnie od tego co i jak mówiłem.
To był błąd, w tym miejscu po prostu przepraszam i posypuję głowę popiołem.
  • 165
  • Odpowiedz
Dopóki nie przejdzie poza tematy finansowe to całkiem rozsądny i warty uwagi gość imho


@pawelk89: W tematach finansowych też tak średnio, ponieważ już wiele lat temu twierdził, że nie kupuje nieruchomości, bo są za drogie, przewartościowane, a od tego czasu tylko rosły i jeśli ktoś posłuchał jego rady to jest w dupie.

Poza tym zachwalał inwestowanie w "niedowartościowane" rosyjskie spółki, gdzie wojna z Ukrainą świetnie pokazała, dlaczego na rosyjskiej giełdzie jest
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie stary rób swoje i wywiady tam gdzie uważasz, nie musisz sie dostosowywać do wykopków i jeszcze przepraszać za coś co oni uważają za złe czy cokolwiek bo np nie lubią atora, łaska wykopków na pstrym koniu jeździ i obojętnie co nie zrobisz, to i tak jak będą chcieli to na ciebie nasrają, daj sobie z nimi siana i nie przepraszaj za wywiad z atorem, miej trochę swojego zdania pod tym względem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolskiowojnie: Szanowny Panie, nagrywanie filmu z Atorem jest poniżej jakiej kolwiek krytyki. Jestem zadziwiony, że zgodziłeś się na taki krok. Jeżeli chcesz być traktowany jako ekspert otaczaj się ludźmi którzy są za nich uważani. Jeżeli idziesz do typa który co tydzień przewiduję koniec świata, ufo bądź inne bzdurne teorie spiskowe żeby coś im wyperswadować to niestety ale mam z Ciebie turbo beke.

Twoje sprostowanie jest nic nie warte. Wpierw #!$%@? szlaczki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"Natomiast muszę lepiej sprawdzać gdzie mam zamiar się pojawiać."
@wolskiowojnie: o lol. Wpisanie w yt ator było zbyt ciężkie? Nagrałeś film z największym dzbanem w internecie.
  • Odpowiedz
Typowa taktyka wolskiego, jeszcze to ironiczne "posypywanie głowy popiołem". Super szczere przeprosiny, nawet gimnazjalista mógłby przewidzieć jak potoczy się sprawa z Atorem gdzie ty budujesz jakąś narracje jakbyś chciał uratować biednych ludzi - przemówić do rozsądku kiedy prawda jest taka że poszedłeś tam dla klików. Ale wiadomo łatwiej napisać że #!$%@?łem ale w sumie to nie moja wina bo chciałem dobrze (w sumie jak z podpisami xD). A najlepsze jest że ludzie
  • Odpowiedz
Co do pojawienia się na kanale Atora - pierwotny zamysł był taki że pojawiam się w mocno kontrowersyjnym i tkwiącym w bańce środowisku ze swoim - merytorycznym - przekazem


@wolskiowojnie: myślę że zamysł ten udalo się zrealizować. Mogło być trochę mniej wody na młyn radzieckiej propagandy w tonie "tak, oczywiście ze zachodni najemnicy walczą na Ukrainie" (skrót myślowy - ale tak to może być powielana w radzieckiej propagandzie). a zamiast tego
  • Odpowiedz