Wpis z mikrobloga

#trader21 #inwestycje #wolski #ukraina
Po zasięgnięciu dodatkowych informacji o Trader21 (nie, nie z Wykopu) dziś rano wymówiłem umowę na nagranie odcinka który ma wchodzić w skład panelu. Przyczyny różne i nie będę się nad nimi rozwodził ale ewidentnie nie ogarniam światka finansowego w polnecie. MLMom i XTB odmówiłem a tutaj wtopa. Dziękuję tym którzy pisali naprawdę konkretne i spokojne meile na skrzynkę firmową.

Co do pojawienia się na kanale Atora - pierwotny zamysł był taki że pojawiam się w mocno kontrowersyjnym i tkwiącym w bańce środowisku ze swoim - merytorycznym - przekazem. Naiwnie założyłem że ludzie zamknięci w pewnej bańce wyjdą poza nią żeby zapoznać się z czymś innym niż spiskowa teoria dziejów. Finalnie wyszło źle niezależnie od tego co i jak mówiłem.
To był błąd, w tym miejscu po prostu przepraszam i posypuję głowę popiołem.
  • 165
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie XTB i Trader to właściwie mało kontrowersyjni rozmówcy w porównaniu z Atorem czy tym szurem od złota.

Ale z gruntu rzeczy dobrze byłoby zacząć sprawdzać rozmówców. Nie widzę nic złego w kontrowersyjnych osobach o innych poglądach ale niech znają się na tym co mówią.
  • Odpowiedz
@Kalifornix: pytałem o Tradera21. Ator, to wiem który. Przedstawia teorie spiskowe, czasami ciekawe i logiczne, ale...no właśnie. Co innego zainteresowanie się, a co innego ślepa wiara w te teorie xD
  • Odpowiedz
@jarzyn123: no i co w związku z tym, że takie klimaty zarzuca?
Jak dla mnie, ktoś z Lewicy, załóżmy Zandberg. Totalnie nie zgadzam się z Jego wizją na gospodarkę, ale nie oznacza, że nie ma czegoś ciekawego do powiedzenia.
Tak samo Niesiołowski na temat motyli :)
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: szczerze? Nie jestem twoim fanem, ani Atora tym bardziej. Ale nie rozumiem, za co przepraszasz. Za wystąpienie u youtubera który jest hejtowany przez wykop? To jakby poseł PIS przepraszał za to, że wystąpił w TVN. Bardzo dobrze zrobiłeś, że przyjełeś zaproszenie od kogoś kto chciał z Tobą porozmawiać.
  • Odpowiedz
Naiwnie założyłem że ludzie zamknięci w pewnej bańce wyjdą poza nią żeby zapoznać się z czymś innym niż spiskowa teoria dziejów.


@wolskiowojnie: Ło Panie drogi, odważne założenie xD Przychodząc do niego legitymizujesz to co on #!$%@?, jedyna opcja, żeby ludzie z jego bańki wyszli to żeby ona po prostu zniknęła. To są fanatycy, a nie intelektualiści.
  • Odpowiedz