Wpis z mikrobloga

#trader21 #inwestycje #wolski #ukraina
Po zasięgnięciu dodatkowych informacji o Trader21 (nie, nie z Wykopu) dziś rano wymówiłem umowę na nagranie odcinka który ma wchodzić w skład panelu. Przyczyny różne i nie będę się nad nimi rozwodził ale ewidentnie nie ogarniam światka finansowego w polnecie. MLMom i XTB odmówiłem a tutaj wtopa. Dziękuję tym którzy pisali naprawdę konkretne i spokojne meile na skrzynkę firmową.

Co do pojawienia się na kanale Atora - pierwotny zamysł był taki że pojawiam się w mocno kontrowersyjnym i tkwiącym w bańce środowisku ze swoim - merytorycznym - przekazem. Naiwnie założyłem że ludzie zamknięci w pewnej bańce wyjdą poza nią żeby zapoznać się z czymś innym niż spiskowa teoria dziejów. Finalnie wyszło źle niezależnie od tego co i jak mówiłem.
To był błąd, w tym miejscu po prostu przepraszam i posypuję głowę popiołem.
  • 165
@Michal2601: On żyje ze straszenia ludźmi teoriami, jakie się w większości nie sprawdzają. Oczywiście miejscowi spece od wyzywania innych od szurów, antyszepionkowców i onuc uznają Atora za "nieprawomyślne źródło" i plują na każdego kto ma czelność nie udawać, że nie istnieje.

Ja Atora oglądałem w okolicach 2016 roku i rada ode mnie: nie marnuj na tego gościa czasu i nerwów, tak samo jak nie marnuj go na tych, którzy negują fakty