Wpis z mikrobloga

@NoMoreTearsJustSmile: wszystko online. Nakladki przychodza poczta z Niemiec bodajze, o postepach informujesz poprzez wysylanie im swoich zdjec w aplikacji... Nie chcieli nawet pantomogramu. Bylam na skanie 3D, wyslali plan leczenia (w ktorym jak klikniesz omylkowo w przycisk to momentalnie stajesz sie ich klientem i nie da sie tego anulowac)
  • Odpowiedz
@Praemislia: tak bardzo polecam, rozkładają płatności na raty. Świetne jest też to, że w cenie masz zdalny monitoring, dzieki czemu jest dużo mniej wizyt w gabinecie bo dr sprawdza postępy przez aplikację.
  • Odpowiedz
@bordoprzekletywzielonkezaklety: całość 17k za wersję full czyli nieograniczona liczba nakładek. Z tym, że ja płaciłem całość z góry i miałem dzięki temu zniżkę. Poza tym już sporo czasu minęło i cena mogła się zmienić. Znajomy ma się teraz zapisać na konsultacje.
  • Odpowiedz
@Cinzano: 2021, ta sama wersja, 15k :P 1 seria poprostowała zęby (x26), 2 seria dotyczy już chyba wady, bo nakładek x2. Ogólnie polecam, kiedy chcesz schudnąć :)
  • Odpowiedz
@Praemislia: @Wygryw_z_wyboru:
Muszę cię poprawić - jestem na 9/15 nakładce przy leczeniu dr smile i byłem na jednej wizycie kontrolnej wiec nie tylko na podstawie zdjęć z apki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to u mnie te zęby przesuwają się dokładnie tak jak miałem w tej symulacji pokazane ale nie dziwie mnie ze leczenie online przeraża ludzi
  • Odpowiedz