Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś z Was wierzy, że pisiory nie wygrają następnych wyborów, no to pozdrawiam xD

Mimo, że chciałbym, żeby rozwalili sobie ten głupi ryj, to zupełnie w to nie wierzę. Mam za dużo kontaktu z najtwardszym elektoratem, żeby mieć jakąkolwiek nadzieję. Niezależnie czy w przychodni, czy w warunkach domowych, wśród 95% emerytów jest to samo- pis dobry, peło złe.

Co najlepsze sami narzekają że jest drogo, jest problem z węglem, nie ma za co kupić leków, ale to nie wina Jarka i spółki, to ta łajza Tusk, zbrodniarz putin czy ciemiężcy z UE. Nawet kiedy im się tłumaczy, co i jak, to wyparcie jest tak potężne, że to głowa mała, a jak zaraz pytanie, w którym opowiedź uderzyłaby w rząd, to odpowiedź pada "nie wiem".

Ale co się dziwić, jeżeli cały czas są karmieni pisowską papką propagandową. Z drugiej strony, jak mają nie być, skoro tvpinfo jest na kanale 5, a Polsat news i tvn24 na 40 i 43? Przecież osoba, która nie do końca ogarnia, która ręka to prawa, a która lewa nie będzie szukała tak daleko, skoro tutaj tak ładnie mówią o Polsce i mszę czasem puszczą. Co najgorsze, ta osoba ma te same prawo wyborcze, co Ty.

Ja już nie liczę, że w tym kraju będzie lepiej, nawet jeśli najstarsze pokolenie (70, 80+) wymrze, to zastąpi je kolejne, bo duża część osób powyżej 60 pieprzy to samo.

"Dobranoc, do widzenia. Cześć, giniemy".

#pis #polityka #bekazpisu #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_1667924237BOXl7pL1Kra6h5EbyB2nUG.jpg
  • 8