Wpis z mikrobloga

Mam konto z tydzień i na początek nie wiedziałem o co chodzi. Sparowało mnie z ładną Brytyjką ale napisała, że akurat jutro wylatuje do Anglii i wraca za miesiąc. Pisaliśmy trzy dni, pierwszego wspomniała coś o krypto, drugiego trzy razy i by zakładać konto na bainance, trzeciego coś mnie podkusiło o co biega i znalazłem zdjęcia m.in jak mi przesyłała gdy siedzi przy laptopie i pracuje nad rynkiem. I się zirytowałem, że pisałem z jakimiś oszustami, nawet wymieniliśmy wiadomości głosowe i akcent miała amerykańśki, potwierdziła to moja koleżanka. Do tego widzę już schemat. Para, dwie, trzy wiadomości, podczas których mówi, że już z Polski wyleciała i wraca za miesiąc, fb ani insta nie ma, od razu chce numer by przejść na whatsapa. Z lokalizacji pokazuje, że jest kilka km ode mnie, choć zdarzało się że 1200km i prosi o kontakt na telegramie, pewnie inna grupa oszustów. Macie takie doświadczenia?
#tinder
  • 5
  • Odpowiedz
@Edisonof: Hmm miałem coś podobnego ale babka mówiła, że jest z Australii i przyjeżdza do Polski w listopadzie xd

Tylko nie wspominała nic o krypto ani żeby zakładać konto ale mówiła, że pracuje w finansach.
Też od razu na whatsappa chciała przejść.
Na jej profilu na tinderze pokazywało ciągle 1km

Właśnie się zastanawiałem co to za scam
  • Odpowiedz