Wpis z mikrobloga

Wezwali mnie z urzędu skarbowego za pit 37 z roku 2020.
Mam #!$%@? (ʘʘ)
Chociaż w sumie to nie wiem, o co im chodzi, jak wszystko ładnie rozliczyłem i zapłaciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 31
  • Odpowiedz
@Krupier: Istniej spore prawdopodobieństwo, że za jakiś czas zostaniesz wezwany w ramach czynności sprawdzających. Jak trafisz na kogoś młodego i w miarę ogarniętego, to może pójdzie sprawnie. Jak to będzie 50 letnia Grażyna, to .

I nie, nikt nie będzie czekał na naliczenie odsetek (zawsze kisnę z tego argumentu), Takie rzeczy wyłapuje MF w raportach sporządzonych na podstawie algorytmów, albo robi to IAS i takie coś jest rozsyłane po urzędach. Nikt
  • Odpowiedz
Istniej spore prawdopodobieństwo, że za jakiś czas zostaniesz wezwany w ramach czynności sprawdzających. Jak trafisz na kogoś młodego i w miarę ogarniętego, to może pójdzie sprawnie. Jak to będzie 50 letnia Grażyna, to .


@NaChuiMiTaCHata: no to 50 letnia Grażyna dostanie plik kilkunastu stron rozliczenia po angielsku z Revoluta i jeśli twierdzi, że coś źle policzyłem to niech się doszukuje i liczy sama. xD

Aczkolwiek szczerze wątpię by wzywali, będę miał
  • Odpowiedz
50 letnia Grażyna dostanie plik kilkunastu stron rozliczenia po angielsku z Revoluta i jeśli twierdzi, że coś źle policzyłem to niech się doszukuje i liczy sama.


@Krupier: Żebyś się kiedyś nie zdziwił, kto będzie musiał liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nie zapominaj o potencjalnej karze porządkowej za nieprzedłożenie tłumaczeń (Art. 262 § 1 Ordynacji podatkowej).

edwo 2k podatku do zapłacenia pewnie.

Zależy, ile kosztów ci
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata: no ja już policzyłem i wg mojej najlepszej wiedzy jest policzone poprawnie więc taką deklarację złożyłem. Jak uważają, że jest niepoprawnie to niech szukają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapa3991: jak cos mireczku, to mi kiedys wyslali 'wezwanie do zlozenia wyjasnien' bo napisalem, ale nie zaznaczylem odpowiedniego checkboxa, pojechalem, spojrzalem sie jak na debila, wstawilem ptaszek i po krzyku.
  • Odpowiedz