Wpis z mikrobloga

@L3stko Pozdrawiam. Kliknąłem z ciekawości po kompromitacji jaką zrobił tobie @MglawicaKraba, bo myślałem że może jakiegoś fikołka znowu zrobiłeś do jego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale widzę że jestem już sławny, bo odpisałem na komentarz łiiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapal sobie. Albo moze nie. Bo biedaku będziesz jeszcze cierpiał na manię prześladowczą xD
#neuropa #bekazprawakow #bekazdzbana
grubson234567 - @L3stko Pozdrawiam. Kliknąłem z ciekawości po kompromitacji jaką zrob...

źródło: comment_1667906044nNXLb8AEPcA4jOYO2JWTDq.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Po co? będzie Ci zgłaszać jako spam i tylko bana zarobisz


@Zuldzin: no co Ty, L3sko nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Szczególnie, że on się codziennie widzi z Michau i A__S na rozmowach, więc zamiast zgłaszać po prostu szepnąłby im słówko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kliknąłem z ciekawości po kompromitacji jaką zrobił tobie MglawicaKraba


@grubson234567: kurde i właśnie okazało się, że krab nie miał racji.Co za pech. Wystarczyło poczekać na odpowiedź Zrzutki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@grubson234567: śmieszne to, że z całego neuropejskiego tałatajstwa zostały takie Mireczki jak ty które jeszcze pamiętają kodziarstwo i klaskały po wystąpieniu fryzjera alimenciarza.

A no tak! Mamy jeszcze nowy nabytek w postaci kraba, który widać dostał delegację z klubu po do spamowania wypoku dla donka.

Jak sobie kiedyś pomyślisz o szukaniu kompromitacji, to proponuję spójrz w lustro.
  • Odpowiedz
@grubson234567: to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem wiem od dzisiaj. Krab twierdził, że informacja o blokadzie ma być dostępna dla każdego klienta. Zrzutka ma jednak inne zdanie i informację o blokadzie konta przekazuje jedynie zablokowanemu. Ty pisałeś coś o kompromitacji, a ja pokazałem ci, że wam nie wyszło.
  • Odpowiedz
@qluch:

@qluch: powiedział co wiedział xD Skończyłeś się bryndzlować? To dobrze. Pamiętam też czasy gdy odstrzeliwałem stąd na dobre patopisowców i zapowiadam, ze zrobie to ponownie przed wyborami z radością w imię czynu patriotycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@L3stko:

Krab twierdził, że informacja o blokadzie ma być dostępna dla każdego klienta. Zrzutka ma jednak inne zdanie i informację o blokadzie konta przekazuje jedynie zablokowanemu

Pytanie
  • Odpowiedz
powiedział co wiedział xD Skończyłeś się bryndzlować? To dobrze. Pamiętam też czasy gdy odstrzeliwałem stąd na dobre patopisowców i zapowiadam, ze zrobie to ponownie przed wyborami z radością w imię czynu patriotycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: Opanujcie się tam w tej peowskiej neuropce. Na razie z głową i rodziną u mnie jest dobrze, dzięki za troskę. To odstrzeliwanie to mam rozumieć w stylu czikapu?

A co
qluch - > powiedział co wiedział xD Skończyłeś się bryndzlować? To dobrze. Pamiętam t...

źródło: comment_1667915883EY9WufqnyL3rIpX3tyBnQO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@grubson234567: to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem wiem od dzisiaj. Krab twierdził, że informacja o blokadzie ma być dostępna dla każdego klienta. Zrzutka ma jednak inne zdanie i informację o blokadzie konta przekazuje jedynie zablokowanemu. Ty pisałeś coś o kompromitacji, a ja pokazałem ci, że wam nie wyszło.


@L3stko: oczywiście o tym, że w ich regulaminie jak byk stoi

O takich przypadkach [blokady] Operator informuje Klienta [osoby wpłacające
M.....a - > @grubson234567: to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem wiem od d...

źródło: comment_1667916025zpnkxN8SwGUfD8Cq2mghO1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: typie ty dalej w to brniesz? Nie, Zrzutka nie informuje innych o zablokowaniu konta. Informuje Klienta, któremu zablokowano konto. Rozumiesz? A wpłacający jest zdefiniowany w regulaminie jako Wpłacający (ppkt. 31 definicji). Nie rób już więcej fikołków, bo się połamiesz. xD
  • Odpowiedz
@L3stko:

Klient oznacza Użytkowników, którzy korzystają z usług płatniczych oferowanych przez Operatora.


mylisz Klienta z

Organizator oznacza Użytkownika, który prezentuje Projekt w celu pozyskania środków finansowych na jego realizację.


względnie

Beneficjent - osoba fizyczna lub prawna, inna niż sam Organizator, na której rzecz Organizator zbiera środki z przeznaczeniem na cel określony w opisie zrzutki.


sekcja "definicje" regulaminu

A, nie czekaj, "typie". Ty nie mylisz, bo już Ci to wklejałem. Ty po
  • Odpowiedz