Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupić switcha oled za 1500 zł, zakładając, że mam już PS5 na której gram, a switcha chciałbym kupić żeby głównie ograć pokemony wszystkie, ewentualnie jakieś mario itp? słyszałem bardzo dużo dobrego o grach typowo na switcha, a bardzo lubie grac w pokemony, wiec myślę żeby sobie kupić, natomiast czytałem że switch jest już przestarzały, że ma wychodzić jakaś nowa wersja itp., więć jak to jest z tym? Dodatkowo czy switch ma lepsze propozycje growe dla gry w dwie osoby (w sensie nie online, po prostu siedząc obok siebie) niż PS5?
#konsole #gry #ps5 #switch #nintendo #pokemony #mario
Gaahl75 - Opłaca się kupić switcha oled za 1500 zł, zakładając, że mam już PS5 na któ...

źródło: comment_1667903840S5IiTEcGzgjWNsCxWlM460.jpg

Pobierz
  • 25
@Gaahl75 nową wersję zapowiadają od lat. Kupuj i ciesz się exami, bo faktycznie to coś całkiem innego. Jako dodatkowa konsola do x czy ps czy pc super. Switch ma jakaś taka magię, że gry, w które nie zagrałbym na ps idealnie siadają mi na switchu. W ogóle jego mobilność jest świetna. Pojechaliśmy na wakacje to wzięliśmy switcha że sobą, razem z dockiem i wieczorami graliśmy ze znajomymi, którzy też mają switcha.
@Gaahl75: Tak jak kolega @mapp wyżej napisał: mobilność jest niesamowita. Na dodatek Switcha możesz uśpić i w 3 sekundy wybudzić i zacząć grę dalej, dokładnie tam gdzie skończyłeś, dzięki temu umożliwia rozgrywanie krótkich partii po 15-30 minut, potem gasisz i wznawiasz kiedy masz ochotę :-). O switchu pro plotki krążą praktycznie od momentu wypuszczenia pierwszej rewizji, skończyło się na wypuszczeniu wersji OLED rok temu, która różni się praktycznie tylko ekranem. Moim