Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupić switcha oled za 1500 zł, zakładając, że mam już PS5 na której gram, a switcha chciałbym kupić żeby głównie ograć pokemony wszystkie, ewentualnie jakieś mario itp? słyszałem bardzo dużo dobrego o grach typowo na switcha, a bardzo lubie grac w pokemony, wiec myślę żeby sobie kupić, natomiast czytałem że switch jest już przestarzały, że ma wychodzić jakaś nowa wersja itp., więć jak to jest z tym? Dodatkowo czy switch ma lepsze propozycje growe dla gry w dwie osoby (w sensie nie online, po prostu siedząc obok siebie) niż PS5?
#konsole #gry #ps5 #switch #nintendo #pokemony #mario
Gaahl75 - Opłaca się kupić switcha oled za 1500 zł, zakładając, że mam już PS5 na któ...

źródło: comment_1667903840S5IiTEcGzgjWNsCxWlM460.jpg

Pobierz
  • 25
@zaye93: tzn ja i tak pewnie wjększość grałbym na dużym ekranie, ewentualnie co jakiś czas w łapie bym grał (np w samolocie czy cos) ale czytalem ze i tak lepiej oleda kupic
@Gaahl75: Dopiero co kupiłem sobie switcha, generalnie jeżeli chodzi o interface, możliwości to jest bardzo rozczarowujący (nie mówię o grach).

Co do gier to mam narazie same duperelki więc ciężko mi ocenić. Dziś mi przyjdzie pierwsza poważna gra: Metroid Dread.

Jeżeli chodzi o konsolę to na plus, jest poręczna i można w kazdejc chwili zagrać. Jak XBOX-a odpalam to mam od razu córkę na karku więc to jakaś tam wolność w
@Gaahl75: Pokemony i ogólnie gry Nintendo wahają sie w okolicy 250 złotych w nintendo eShopie - zdarzają sie promocje ale rzadko, więc lepiej polować na kartridżowe wersje (polecam obadać łowcy gier, ewentualnie używane wersje)

Przy graniu "w rękach" dużo przyjemniej gra się w indyki - które są dużo częściej na promocjach w eShopie
@Gaahl75: Sam mam PS5 i kupiłem OLEDa tylko dla pokemonów, kiedyś może zeldę ogram i jakieś mariany. Jeśli podobają Ci się exy Nintendo i Cię stać to warto kupić.
@Gaahl75: Mam wszystkie konsole i Switch jest moją ulubioną. Gierki przy odsprzedaży na olx za darmo. Exclusivy pod względem grywalności, jakości gameplayu i pomysłów półkę wyżej niż te nudy na PS, a do tego są zupełnie inne, więc będąc zmęczonym zachodnimi grami można przywrócić swoją miłość do gier. Opcji gier na dwie osoby też całkiem sporo. Polecam