Wpis z mikrobloga

  • 12
@Gnojokok Może i jest to ukłon w stronę jednej religii ale co Ciebie to obchodzi? Taką mają politykę i tyle. Rozumiem oburzenie co do zaimków bo to zmusza też Ciebie do działania ale że ktoś gdzieś tam się modli to co to za różnica dla Ciebie. Inni w kuchni pewnie więcej czasu spędzają na plotach.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Ja akurat nie palę. Pewnie jakbym pojechał po klechach zamiast po muslimach to klaskałbyś uszami polaczku. Przede mną nie będą klękać bo nie łapię się do żadnej z uciśnionych grup. Jako białas i heteryk jestem privileged ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gnojokok: Taaa, tysiące lat były 2 płcie i starczało, a nagle wybuchło nie wiadomo co.


@fiddle nadal są dwie płcie biologiczne, kto mówi inaczej jest ciołkiem

Problem polega na tym, że konserwom ciężko zrozumieć, że są też płcie psychiczne.
  • Odpowiedz
Obchodzi bo już od lat tutaj mieszkam, pracuję i płacę podatki


@Gnojokok: No ale co to ma do rzeczy? Firma pozwala tym ludziom się modlić w pracy i nie wiem czemu miałbyś się w to wtryniać. Ludzie mają różne potrzeby spędzania czasu w godzinach pracy. My np. teraz piszemy na Wykopie, mimo że jest 10 i zapewne każdy z komentujących ten wpis jest teraz w robocie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz