Wpis z mikrobloga

Cokolwiek by Królowa Monika, ulubienica fejsbuków i części Wykopu nie zrobiła to i tak będzie dobrze. Co z tego, że wywaliła drugiego najbardziej lubianego uczestnika z którym trzymała sojusznicze relacje. Co z tego, że zostawiła tego najbardziej nielubianego.

Dziewucha na zmianę kieruje się albo ślepym uczuciem albo strategią. Jest jak Łoniak i nie może znieść porażki. Nie mam już komu kibicować, dobrze, że sezon się kończy, bo już nie da się tego oglądać.

Mam nadzieję że zejdzie się z Mikołajem, pasują do siebie jak ulał ( ͡º ͜ʖ͡º)

#hotelparadise
  • 12
@MoccaC: ale od dawna wiadomo ze Monika gra bezpiecznie i nie będzie sama pod sobą dołków kopać gdy wie, że może być na celowniku za to co zrobi, dałaby tylko Hance dodatkowy argument by ta przekonywała innych by ją wyrzucić. To nie jest typ zadymiary, pewnie liczy bardziej ze pokona najsilniejsza pare w konkurencjach a nie wywalając jednego na RR gdy obecnie najgoręcej jest właśnie na linii Hanka-Monika a jeszcze przed
@Asia01 odpiszę tylko jak zwykle xD Ale akurat komentarze pod tym wpisem to pełna kulturka, więc nie mam nic przeciwko, że ktoś się nie zgadza, nie musimy mieć takiego samego zdania.

Musiałam natomiast zablokować kilka osób, które słysząc negatywną opinię o Monice wyzywały mnie i moją rodzinę ()

@Aurelia2021 czyli jeśli nie poszłam do reality show to nie mogę go komentować?

@pomarudze ( ͡º ͜ʖ͡
@MoccaC: ależ oczywiście, tez o wiele bardziej bym wolała obejrzeć tak jak piszesz grę w otwarte karty i podejmowanie odważnych decyzji, a nie takie rozgrywanie pod to żeby inni cię lubili, zarówno w hotelu jak i widzowie oraz przypadkiem żeby komuś nie podpaść. Dlatego nie przepadam za Moniką, lepiej by mi się oglądało gdyby cos się działo, a nie samą sielankę, oczywiste wybory i życie w symbiozie z innymi parami i