Wpis z mikrobloga

z katoli jest.


@Bury_Zenek: Ja ci podam wyroki za śmianie się z żydów, muzułmanów (bżydula, Mahomet to pedofil) ty daj mi wyrok za śmianie się z katoli.
  • Odpowiedz
Ja ci podam wyroki za śmianie się z żydów, muzułmanów (bżydula, Mahomet to pedofil)


@7160: Z Polski? Podaj.

A w ddrugą stronę, zapis o obrazie uczuć religijnych coś ci mówi? Ostatnie akcje ziobrystów i zapowiedzi walki z cenzopapami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
uczuć religijnych coś ci mówi


@Bury_Zenek: Nic a nic. Podaj te wyroki.

Za PO gość zrobił marzannę , podpisał ją bżydula i podpalił - skończył w pierdlu, chyba nawet bez zawiasów.
  • Odpowiedz
zrobił marzannę , podpisał ją bżydula i podpalił


@7160: nooooo, to mi brzmi dosyć osobiście, coś jak z tą całą kukłą żyda i sprawa brzmi jakby była trochę bardziej złożona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
brzmi dosyć osobiście, coś jak z tą całą kukłą żyda i sprawa brzmi jakby b


@Bury_Zenek: No to podaj analogiczną, złożoną sprawę zakończoną wyrokiem odnoście katolików.
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: No widzisz - nergal i doda - wasze głowne DWA argumenty. A Za żydówe, cyganów, muzułmanów skazywani są zwykli ludzie i to setkami.
Nie porównuj artysty, którego oglądają miliony do jakiegos chłopka ze śmieszną kukła, którego widziało 100 osób.

A dodę uniewinniono. Nergala skazano na śmieszną karę. Dla zwykłego człowieka jakikolwiek wyrok może zniszczyć życie.
  • Odpowiedz
@7160: W wielu krajach za stwierdzenie, ze bozia Cię nie podgląda możesz źle skończyć. Popatrz sobie chociażby na kobiety mordowane w Iranie albo Arabii Saudyjskiej.
  • Odpowiedz