Wpis z mikrobloga

Napisałem taką wiadomość do kontaktu #mcdonalds na temat jednego z wrocławskich maczków:

Nie rozumiem, dlaczego całodobowy lokal bywa nieczynny. Zwłaszcza, że na stronie (załącznik nr 1) jest wprost napisane "Teraz Otwarte". Co więcej, nie jest to pierwszy raz, że podjechałem do tego lokalu i był nieczyny - poprzedni raz zdarzyło mi się to 8 października o godz. 2:15 i zasłaniano się wtedy przerwą techniczną. Nie rozumiem pojęcia "przerwa techniczna", organizacja pracy w McDonald's jest taka, że nie ma żadnych przerw w produkcji - gdy jeden grill jest myty, smaży się na drugim. Co więcej, zapytałem wtedy pracowników, gdzie w takim razie jest najbliższa czynna restauracja McDonald's i powiedzieli mi żebym pojechał na Rynek, co jest o tyle absurdalne, że na Rynku nie ma McDrive ani parkingu, a co więcej każdy kto tam pracował wie, że nie jest to lokal całodobowy. Uważam, że prestiż marki wymaga, aby franczyzobiorcy prowadzący lokale z szyldem McDonald's umieli sprostać wymaganiu prowadzenia całodobowej sprzedaży.

A oto kompleksowa i wyczerpująca temat od firmy:
Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana pytanie pragnę poinformować, iż godziny otwarcia wszystkich naszych lokali dostępne są na naszej stronie internetowej: www.mncdonalds.pl w zakładce "restauracje".

Zgodnie z informacjami tam zawartymi- w poniedziałek 31.10.2022 linia McDrive była nieczynna.

Mam jednak nadzieję, że pomimo tego nieporozumienia zostanie Pan naszym gościem.

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,
Agnieszka Bartoszewicz
McDonald's Polska
p.....a - Napisałem taką wiadomość do kontaktu #mcdonalds na temat jednego z wrocławs...

źródło: comment_16678506302Jxc7BgoFAFXUTESGEH4CS.jpg

Pobierz
  • 13
@kawiarnianypl: Mnie to właśnie od jakiegoś miesiąca uderzyło. Oprócz downsizingu, inflacji, teraz mamy jeszcze braki kadrowe? W ogóle we Wrocławiu zjeść coś w restauracji po 23 graniczy z cudem, podczas gdy np. Włosi dopiero o tej godzinie wychodzą z domu na miasto.
Stacje benzynowe też czują ten kryzys. W zachodniej części miasta po 22 nie można zatankować, trzeba najpierw pójść do kasy dać depozyt, dopiero potem odblokowują dystrybutor. A o północy czy jakoś tak kwadrans przerwy technicznej. Ale zawsze kwadrans i zawsze o tej samej porze, można po prostu poczekać albo inaczej zaplanować.
Przedmiotowe zdarzenie miało miejsce 31 października ok. 3:30. Czy ktoś wie, dlaczego franczyzobiorca Wmd Jacek Wyspiański oszukuje na godzinach otwarcia nie tylko klientów, ale i centralę McD?


@potezny_konfederata: zawsze w ostatni dzień miesiąca maki są otwarte do 23, bo jest przeprowadzana inwentaryzacja miesięczna.

A przerwa techniczna w inne dni trwa zazwyczaj ok godziny w godzinach (2-3), bo trzeba zamknąć system, rozliczyć kasetki itd
@ryzu: w maku w którym pracuje kiedyś była przerwa techniczna ale coś zmienili i sprzedaż jest bez żadnej przerwy ale pewnie zależy gdzie