Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem z wrocka, wpadło mi w oko pewne auto z #radom, ale nie znam się tak dobrze na autach i chciałbym aby ktoś mi je sprawdził najpierw, a potem jakby wszystko było ok to sam bym pojechał i na miejscu pewnie już kupił auto.

Polecicie mi kogoś z tego miasta? Czy może brać autotesto i po sprawie?

#motoryzacja #samochody #pytanie
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kurazjajami: Niee, ja nie robię :D Spoko, że nie komis z Warszawskiej, tam jest zagłębie komisów i w większości ulepy. No, a niektórzy nie mają tyle rozumu co ty i jadą tu na pałę z daleka.
Swoją drogą byłem kiedyś w komisie pod Warszawą i posłuchałem jak gość zaczął nawijać makaron na uszy kupującym, że samochód nie ma tablic, ale on dowiezie, nie ma problemu. Skąd państwo przyjechali? - Z Kołobrzegu
@kurazjajami: z tą prywatną osobą to bym uważał, ludzie się nauczyli, że Radom to gniazdo krętaczy, więc handlarze często udają prywatnych właścicieli. Najprościej przy dzwonieniu powiedzieć, że dzwonisz w sprawie samochodu, ale nie podawać marki, osoba prywatna sprzedaje zazwyczaj tylko jedno auto w danym momencie. Stary trick, ale szybko mozna zweryfikować.
No chyba, że to jakiś sprawdzony kontakt albo znajomy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurazjajami: tylko sprawdź sobie dokładnie zakres diagnozy, ostatnio sprzedawałem auto i gość przysłał do mnie rzeczoznawcę, który obejrzał auto, porobił zdjęcia i tyle, nawet nie odpalił silnika XD
@aksal89: joo, właśnie patrzyłem i trochę bieda. Musiałem pakiet za 500zl wziąć aby faktycznie było to dobrze zrobione... Mam nadzieję, że będzie ok, bo #!$%@? facet niby sprzedaje prywatnie, ale widzę, ze kiedyś miał komis...