Wpis z mikrobloga

Pierwsze prawo K0nfiarza:

Kiedy skrytykujesz PiS, a jednocześnie wbijesz szpilę Konfie, to krytyka PiSu staje się nieważna.


@CzajnikZniszczenia: Najwyraźniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To trochę podobnie jak robisz przeprosiny, ale za chwilę mówisz że wyrok był kuriozalny. Styl TVPiS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzajnikZniszczenia: Nie jest to zbyt dobra analogia jako całość, ale oddaje ona siłę rozmiękczania tematu w ten sposób.
Tekst puścił Kaczyński, ale w sumie wina Konfederacji bo ktoś zaplusował.

a drudzy jak zniosą wszystkie podatki, a pieniądze same z nieba spadną. xD


@CzajnikZniszczenia: Nie wiem skąd ten pomysł.
Ani nie wszystkie ani nie z nieba. Chodzi o to, żeby móc więcej czasu z luzem skupiać się na biznesie, a nie
Piszę tutaj, bo mnie Kryspin blokuje od dawnych czasów.


@look997: dodałeś mnie kiedyś na czarno więc w odwecie cię sam wrzuciłem. To było przynajmniej z 5 lat temu.

Trzeba było poprosić to bym cię zdjął - prosze bardzo.

*Klik w spoiler*: "a nie jednak znowu Konfy"


@look997: ola boga konfederacje obrażajo.

Po prostu bawi mnie a jednocześnie przeraża jak ci antysytemowi konfederaci którzy tak nienawidzą pisu i którzy wszystkim innym
dodałeś mnie kiedyś na czarno więc w odwecie cię sam wrzuciłem. To było przynajmniej z 5 lat temu.


@Kryspin013: Jeśli tak, to musiałem szybko usunąć, bo miałem dosłownie jedną osobę od lat na czarnej... AnonimoweMirkoWyznania. Czyli właściwie nawet nie osobę. :)
Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek kiedykolwiek banował. Dosłownie. :D

ola boga konfederacje obrażajo.


@Kryspin013: Myślę że wiesz co mam na myśli, a jak nie wiedziałeś to już dotłumaczyłem. :)
@Kryspin013: Jeśli tak, to musiałem szybko usunąć, bo miałem dosłownie jedną osobę od lat na czarnej... AnonimoweMirkoWyznania. Czyli właściwie nawet nie osobę. :)


@look997: To było z wpisu pod jakimś tagiem odnośnie OS. Albo #linux albo #windows. Nawet już nie pamiętam o co chodziło.

@Kryspin013: Nie jestem w temacie.

Ja chyba PiSu nigdy nie broniłem, więc cóż mogę dodać.


@look997: chcesz więcej przykładów gdzie się k0nfiarze klepią
To było z wpisu pod jakimś tagiem odnośnie OS. Albo #linux albo #windows. Nawet już nie pamiętam o co chodziło.


@Kryspin013: Był moment, że zadawałem proste("głupie") pytania na #linux żeby pewne rzeczy tak załapać/podłapać, i wtedy już mieć swobodę w temacie.
i ty pisałeś np. żeby samemu sobie poszukać. :P
naprawdę nie pamiętam czy mogłem cię tymczasowo zbanować (raczej nie) np. żebyś mi tak nie pisał (xD), ale ty może