Wpis z mikrobloga

#shisha @szaman_aman
Chce kupić pierwszą shishę i chyba będzie to jakiś Alux, co do cybucha podobają mi się obloko bo maja powłokę która ułatwi czyszczenie solidnie wyglada. Tylko jaki na start masta czy funel? Bo zamierzam palić jak narazie tytonie. Ale również mam pytanie, czy do jakiegoś tańszego aluxa da się dokupić jakiś adapter i waż by mieć dwa węże? Jak to wyglada pod względem możliwości i ceny, bo trochę nie rozumiem tego? No i gdzie kupić tytonie bo te grupy FB co były wspomniane niżej wyglądają jak martwe
  • 17
@Nikitos: hej, wiec tak:

Alux spoko Shisha na początek - jednak jakbyś miał gdzieś dostęp do YKAP w podobnej cenie, to bierz te druga.

Ja zazwyczaj pale na mastach - lepiej oddają smak. Phunnele maja to do siebie, że spłycają. Oblako bardzo fajny phunnel, jeżeli masta to jakiś solaris ewentualnie Hype na początek będzie spoko. Pamiętaj ze cybuch to jakieś 70% sukcesu shishy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaman_aman: Chodzi nie o higienę, a o wygodę, żeby np nie podawać węża po 4 osobach, a był ewentualnie jeden na parę. To dla tytoniu jaki byś doradził cybuch masta czy funel, z poprzedniej wypowiedzi rozumiem ze lepiej masta. A jakaś specjalna różnica pomiędzy Aluxami bo od 1 do 4 czy admirala stówa różnicy, a specjalnej roznicy nie widzę. Jakiego Aluxa byś doradził? A No i co do pokrywek kaloud brać
@szaman_aman: a No i jak wybrać cybuch, jak jestem zdecydowany na cybuch masta, to co dalej jak zawęzić wybór, bo ich są setki różnią się wyglądem, ale jak wybrać ten dobry by właśnie z tych „70% sukcesu shishy” wykręcić jak najwiecej.
@Nikitos: w tym przypadku dwa węże nie pomogą jakoś szczególnie w zachowaniu wygody. Zwłaszcza ze nie mogą palić dwie osoby równocześnie. Ale zerknąłem na aluxa 4 i on ma adaptery na cztery węże. Minusem jest to, ze trzeba dokupić dodatkowy wąż i ustnik.

Ja bym wziął maste na początek - jak się wciagniesz, to zawsze możesz później dokupić phunnel. Weź sobie na początek solarisa - możesz tez znaleźć model „glejzowany”, który
@szaman_aman: rozpalarka już 50 zł, dzięki za odpowiedzi, czyli w przypadku aluxa pomijając ilość węży to należy się kierować wyłącznie estetyka. Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi
@futroznorek: i jak Mirku, co dokładnie kupiłeś, co domawiałeś w trakcie itp? Pytam o samą shishe, cybuchy itp. Rozpalarke do węgli mam.
Wypadłem z obiegu, i widzę że ominęło mnie pare nowości, a dzisiaj muszę złożyć zamowienie :)