Wpis z mikrobloga

()..oglądacie czasem live?
Właśnie był dłuższy fragment z Hugoliną i Nicolasem na łóżku (słynna scena ze zrzucanymi na ziemię rzeczami Moni)...ja pitolę!
Odwołuję wszystkie nadzieje które mi majaczyły względem tego gościa. Fuj.
Ta rozmowa była dużo gorsza niż pokazali w odcinku; m.in. Mikołaj wtórował Hance i mówił Monice, kiedy przyszła na siku, że jeśli będą się chcieli sparować z Hanką to powiedzą jej wcześniej, że będą grać BARDZO FAIR! Że mają do siebie sentyment, że tęsknili za sobą, a w ogóle to będą w czwórkę grali na siebie i będzie w ogóle gitara i mogą się podmienić xD. Miko mówił tez Hani, że jeśli związek to po programie.. Bardzo też się oburzył, jak Hugo wspomniała o jego"związku" z Monią - "Jaki związek, to nie jest związek?"..
JAK doszło do tego, że następnego dnia rano już był przekonany, że jednak Hugolina jest fuj i nie chce z nią być i obrót o 180 stopni?! Jestem zażenowana. Dlaczego Monia musi obcować z takimi burakami i dlaczego zadurzyła się akurat w tym złotoustym pajacu (,)
Co za kawał uja, po co kłamie jeszcze potem, że to Monia go bardziej pociąga i relacja z szansą na więcej xD komedia..
#hotelparadise
  • 13
@patrycja3123: może i był wałkowany kilka razy, ale jak przeczytałam ten opis, to jest on zupełnie inny niż poprzednie. Poprzednie opisy były chyba wrzucone przez fanatyków Moniki bo tam byl tylko pojazd po Hance. To co teraz czytam zmienia obraz sytuacji bo wynika z niego, że nie wszystko było inicjatywą Hanki…

I znowu nie wiem co myśleć o tym bo po raz kolejny mam wrażenie, że to Mikołaj jest winowajcą wszystkich
@Millady: nie no pojazd po Hance słuszny, bo dłuższy film pokazał jeszcze więcej xD
W kuchni np. Mikołaj jej mówił, że będzie z Monia do końca i nie ma możliwości, że relacja brat-siostra z Hanią a ona go tam smyrała co chwilę i się przytulałaxD chwilę później zaś w łożu oraz później przy Monice już mieli inne wizje i koncepcje, gdzie związek w przyszłości był rozpatrywany oraz możliwa kwestia podmianki z