Wpis z mikrobloga

Chciałem spróbować tego #vuse epod2. Logic mi nie podpadł, więc szukam jakiejś alternatywy. Kiedyś widziałem jakąś promocje że był w zestawie z wkładami, ale już nigdzie tego nie ma. Są jakieś podobne akcje obecnie? Chce coś przyoszczędzić.

#epapierosy #epapieros
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qyxx: no ja wlasnie tez chcialem sie wstrzelic w te vuse, narazie jade se na smoku nfixie i olejkach 20mg od ivg ale uzupelnianie i uposledzona bateria mnie wkurzaja :F
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qyxx: "WAZNE! UE planuje zmiany w ustawodawstwie i sprzedaz Vuse ePod i Vuse ePen moze zostac mocno ograniczona, a niektore warianty e-liquidow znikna z rynku. My tego nie chcemy, a Ty? Wypelnij ankiete i wyraz swoja opinie www.idz.do/ankieta_ke

Wiadomosc wyslana przez British American Tobacco Polska Trading sp. z o.o.
Aby zrezygnowac z otrzymywania wiadomosci, napisz SMS o tresci "Stop" na numer +48 732 141 386
Polityka prywatnosci: https://bit.ly/30zVG3k
Wyrob zawiera nikotyne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qyxx: epen faktycznie został wycofany. Epod jest wciąż dostępny i tak ma zostać. Z tego co mi wiadomo to po prostu nie chcieli rozwijać dwóch podobnych produktów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Takijedenn: ostatnio też szukałem alternatywy. Miałem epena, którego sobie chwalilem. Myślałem żeby przejść na epoda, ale właśnie ze względu na cenę wkładów zrezygnowałem. Koniec końców przerzuciłem się na ursa nano. Jest bardzo ok. 10ml liquidu to koszt ok 15zl w zależności co kupisz plus kardridż raz na 2-3 tygodnie też 15zl.