Wpis z mikrobloga

UR WA ja nawet nie wiem czy wiecej dobitnych materialów bylo na magicala. Niby to wciaz "tylko" wulgarne szczekanie przez monitor oraz skandaliczne wpisy na twiterku. Jednakze ten chwast wychodowuje pokolenie dzieci, którym jest nieswiadomie prany mózg. Uwazam, ze trzeba go usunac permanentnie, przynajmiej z platformy youtube. Jego glówni i jedyni odbiorcy to mlodziez, naprawde mlode dzieciaki z mleczakami. Owy szkodnik ewidentnie przyczynia sie do masowego ogłupiania, byc moze Twoich dzieci. Takze nie badz bierny!

To po lawinie wlasnie z wykopu upadly patusy m.in. gural, magical, czy tez inni którym zostaly zerwane deale/umowy. Nie wspomne o tych co notorycznie zmieniali adresy zamieszkania, ze wzgledu o troske o swoje zdrowie :) Teraz albo nigdy!
#famemma #nitrozyniak ##!$%@?
kre-dens - UR WA ja nawet nie wiem czy wiecej dobitnych materialów bylo na magicala. ...

źródło: comment_1667656005d1SH23cSf37MfUFsnyA8fE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kre-dens ja też magicala oceniam łagodniej, bo koniec końców pochodzi z turbo patologii i biedy. Nitro natomiast to mentalny oskarek, który zachowuje się w ten sposób bo nigdy nie poniósł odpowiedniej kary i od lat utrzymuje się w poczuciu bezkarności
  • Odpowiedz