Wpis z mikrobloga

Mirasy kupiłem buty na allegro za 200zl adidas Galaxy 6 ale nie wiem czy mnie czasami w hoya nie zrobili i nie wysłali #!$%@? mam wątpliwości co do pudełka za dużo chińskich znaczków na nim, są to moje pierwsze buty adidasa i nie wiem jak powinno wyglądać pudełko, idzie jakoś sprawdzić oryginalność tych butów na metce niby masę in indonesia ale też nie wszyte w język tylko tak jakby naklejone więcej zdjęcia w kom #buty
Bakardi - Mirasy kupiłem buty na allegro za 200zl adidas Galaxy 6 ale nie wiem czy mn...

źródło: comment_1667653235lV7nRDnzUphQJTmk78GNVC.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@frutson bardziej chodziło o to że mają być całe czarne bez widocznych znaczków, nie jest to praca na magazynie więc nie potrzebuje wzmacnianych butów robię w suchym i dużo chodze i stoję więc buty mają być lekkie wygodne i przede wszystkim całe czarne
  • Odpowiedz
@Bakardi: na Allegro są WYŁĄCZNIE podróbki. Jeśli nie wierzysz wjedz na coś w stylu stockX obczaj jakies buty/ubranie którege od dawna nie da się dostać i wpisz na Allegro -> wszystkie rozmiary i modele dostępne i nawet 30 aukcji xD.

Allegro ma wydupione.
  • Odpowiedz
@Bakardi: jest opcja ze to oryginał, ja kupuje z oficjalnego sklepu Adidas UK i sa serie co wysyłają w tych białych pudełkach ale to na ogół sa jakieś tańsze modele. Droższe dalej w niebieskich
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: tu nie chodzi matołku o wygląd tylko o materiały z których były wykonane, w tych z bazaru po pół dnia noszenia noga może #!$%@?ć na kilometr, a po za tym nie takie było pytanie jak ci pasują z bazarku to sobie nos mi nic do tego ale jak coś boli że ktoś nie kupuje butów na bazarze to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@Bakardi https://www.eobuwie.com.pl/buty-reebok-flexagon-energy-tr-3-gx8949-cblack-cblack-cblack.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_PL_GMC_MAIN_HP&is_retargeting=true&pid=googlesub1=cpc&c=PLGMCMAINHP&gclid=Cj0KCQjwk5ibBhDqARIsACzmgLSytZ6hr7NGFADAnnzv1Y2VE0AZNoSPecDZBkV4jECk2FRvNh9HkoaAiPHEALw_wcB ja ostatnio takie kupiłem za 120 na eobuwie
Wcześniej miałem jakiś poprzedni model i 3 lata używałem, także zamiast adidasów polecam Reebok ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kamilry123 zrobiłem zwrot na tamte, ogólnie miałem kiedyś Reebok też i byłem zadowolony długo wytrzymały dłużej niż Nike główny warunek spełnimy są całe czarne, myślę że jak dostanę zwrot to je zakupie dzięki
  • Odpowiedz
@Bakardi: czemu nie kupiles na stronie adidasa ? Tam jest wiecznie kod rabatowy na minus x procent. Albo jakies eobuwie. Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie zamawiana z allegro od jakis noname
  • Odpowiedz
@PartySzejker: dawno temu - tak w 2004-2006 roku kupawalem buty w lokalnym sklepie obuwniczym. Mial zawsze wiele marek - ale te buty nie wytrzymywaly wiecej niz 1 rok( ͡ ͜ʖ ͡)
Wszystkie reklamacje zawsze prostak odrzucal... Na szczescie upadl( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Bakardi: Sprzedaje buty używane, podróbki adidasa się trafiają, ale tylko przy unikalnych modelach wysilają się na jakąś lepszą jakość. Najczyściej to tylko logo z boku, na języku oraz losowa metka z rozmiarem.
  • Odpowiedz