Wpis z mikrobloga

Mirasy kupiłem buty na allegro za 200zl adidas Galaxy 6 ale nie wiem czy mnie czasami w hoya nie zrobili i nie wysłali #!$%@? mam wątpliwości co do pudełka za dużo chińskich znaczków na nim, są to moje pierwsze buty adidasa i nie wiem jak powinno wyglądać pudełko, idzie jakoś sprawdzić oryginalność tych butów na metce niby masę in indonesia ale też nie wszyte w język tylko tak jakby naklejone więcej zdjęcia w kom #buty
Bakardi - Mirasy kupiłem buty na allegro za 200zl adidas Galaxy 6 ale nie wiem czy mn...

źródło: comment_1667653235lV7nRDnzUphQJTmk78GNVC.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dlugi-gr gdzieś kiedyś czytałem że jak są podróbki to chinczyki się nie bawią w takie nr jak 43 1/3 albo 42,5 tylko walą takie rozmiarowki 42,43 bez połówek ćwiartek nie wiem czy to prawda druga sprawa gość z allegro od którego to kupiłem ma ponad 7tys pozytywów na 50 negatywów z czego w tych negatywach nikt nie napisał że kupił #!$%@? tylko chodziło o coś innego
  • Odpowiedz
  • 0
@Bakardi Chyba że ktoś się jeszcze bawi w "zmianki". W czasach studenckich się zdarzało. Zamawiasz parę z Chin za 130ziko, te 6lat temu wtedy latwo bylo dogadywac sie na whatsappie z chinczykami. Druga, taka sama pare, kupowało się w Sizerze, czy tam Footlokerze. Po paru dniach chińczyk szedł do zwrotu w zwykłym sklepie. Zwykla metkownica dawała radę.
  • Odpowiedz
@Bakardi: na to nie zwracałem uwagi. Jeśli chodzi o podróbki - nikt nie podrabia butów za 200-300 pln. Takie za 500-600 już tak, ale tandetnie. A takie za 1000 pln to ciężko podróbkę rozpoznać ( gdzie tam szew jest za szeroki i.t.p. detale ) Teraz dużo jest ubrań robionych w kooperacji, i te najczęściej podrabiają ( gdzie ceny odzieży to kilkaset pln za t-shirt, kilka tysięcy za kurtkę ) TNF +
  • Odpowiedz
Co ty gadasz człowieku ostatnio też kupowałem buty Adidasa i też miałem taką samą wkładkę i wtedy co kupowałem i #!$%@? o co chodzi myślisz że jak kupisz Adidasa to będą lepsze od jakichś #!$%@? Reeboka?
  • Odpowiedz
@Bakardi: żadne podróbki, nikt tego gówna za 200 pln nie podrabia. Ten sklep nalezy do szopexa, czyli najwiekszego polskiego gracza na rynku obecnie. Nie czytaj tego #!$%@? wyżej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bakardi: opie po pierwsze to tylko 200 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet #!$%@? w tej cenie dadzą rade. Po drugie takie buty kupujesz tylko z oficjalnych sklepów. Kupowanie markowych rzeczy na allegro jest takim samym ryzykiem jak przyjście na stadion Legii w szaliku Lecha. Teoretycznie pobicie jest zabronione ale w praktyce dostaniesz po mordzie. Tak samo jest na allegro. Jak już mówimy o oczywistościach to telefonów
  • Odpowiedz
@Bakardi: już wiecej czasu zmarnowałeś na lamentowania o te buty niż by ci zajęło zarobienie kasy na oryginalne, gratuluje pomyslunku, po drugie jak słusznie kolega wyzej wspomniał teoretycznie pobicie jest nielegalne ale to twoja głupota jak się sam prujesz do karka, tak samo w tym przypadku, powszechna jest wiedza ze na Allegro są podroby a ty i tak kupiłeś. Twoja głupota a nie winna Allegro, po trzecie o gustach się dyskutuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ActiveekHere wez #!$%@? zadałem pytanie a nie lamentuje, to wy wszyscy spinacie się o wygląd tych butów i wgl, "twoja wina nie allegro" to tak samo jak mówić że zgwałcona dziewczyna jest sobie winna bo kusiła wyglądem ....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bakardi: wejdź na stronę Adidas i znajdź kontakt do BOK. Wyślij im zdjęcie z kodem kreskowym z prośbą o sprawdzenie, czy but jest oryginalny czy nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bakardi: jak chce Ci się bawić to rzeczoznawca, opinia, sprawa w sądzie, odszkodowanie, pokrycie wszystkich kosztów. Jak nie chce Ci się bawić to zwrot w ciągu 14 dni
  • Odpowiedz