Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DreczycielChoroszczanski: dla mnie najbardziej niesamowite jest to, jaką sieczkę zrobił ludziom z mózgu. Przecież można nie lubić Sławka nie będąc jednocześnie wyznawcą Łukasza. A społeczność tego człowieka skoczyłaby za nim w ogień podczas gdy on ma was totalnie gdzieś. Jemu zależy na ilości. Im więcej osób będzie powielać jego poglądy tym lepiej dla niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DreczycielChoroszczanski: na obserwacji społeczności rzecz jasna. Tutaj, na czacie, w komentarzach na YT. To w jaki sposób odnoszą się do ludzi mających inne zdanie na temat Łukasza, Sławka itd niż nawiedzona większość. Wójcik ma charyzmę, ma gadane, jest przy tym swojski, potrafi sprzedać swoje poglądy więc nie dziwi mnie,że zmanipulował tyle osób, ale jednocześnie jest to niesamowite, bo typowe socjologiczne mechanizmy manipulacyjne dzieją się na moich oczach. Dziwnie obserwować to "na
@Panicz888: nie no, jednak Centaur go przebija i to mocno. Mówi, że jest takim dobrym człowiekiem i wszystkim pomaga, a ojca oddał do przytułku. Szkalował Mexicana, że ten zarabia na Szkolnej, donosił na niego, po czym sam zaczął robić dokładnie to samo. Narzeka na stalking, a sam wrzucał zdjęcia zmarłych. Można tak w nieskończoność. Jest to człowiek odrażający i nic dziwnego, że nikt - od Wykopków, poprzez Konona i Majora, a
@Alzena: To nie jest odpowiedź, bo gdybyś postawił dokładnie odwrotną tezę, mógłbyś powiedzieć dokładnie to samo- "na obserwacji społeczności". Proszę o argumenty, w przeciwnym wypadku to wyłącznie Twoje subiektywne odczucia :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DreczycielChoroszczanski: przecież podałam argumenty. Nie sądzisz chyba że siedzę i robię screeny poszczególnych wypowiedzi na czacie czy w komentarzach. Wystarczy poczytać wpisy pod pierwszym lepszym postem na karcie społeczności na YT lub na czacie. Zmanipulowane stado osiołków przyklaskujących każdemu ruchowi tego człowieka jednocześnie nazywających "Sławkiem " każdego kto śmie mieć inne poglądy. Nawet sam Wójcik nie zniża się do takich tekstów bo wie doskonale że to przecież absurd, ale ma od