Wpis z mikrobloga

952 650 + 32 + 28 = 952 710

Zapraszam do pierwszej częśći relacji video z podrózy rowerowej z Krakowa do Rzymu!

Wstęp spokojny, więcej będzie się działo w kolejnych częściach.
Jeszcze oswajam się z kamerą, jeśli macie jakieś sugestie co poprawić w kolejnych produkcjach to dajcie znać w komentarzu.

Po więcej relacji z wypadów bikepackingowych i zawodów ultra zapraszam do śledzenia mojego tagu #gravelove

#rowerowyrownik #rower #gravel #bikepacking

Skrypt | Statystyki
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 952 650 + 32 + 28 = 952 710

Zapraszam do pierwszej...
  • 12
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: ooo, super że będą filmiki z wyprawy, poleciał sub i czekam na kolejne! Jeżeli możesz to spróbuj przy montowaniu dawać ciszej muzykę bo jest duża różnica między fragmentami gdzie leci a tam gdzie jedziesz czy coś mówisz :) Jak wrażenia po powrocie samolotem z rowerem? Dużo zabawy i nerwów z pakowaniem było? Ogarniałeś jakiś karton ze sklepu w Rzymie?
@OtwaryUmysl: będzie poprawione w kolejnych odconkach, dzięki za info.

Pakowanie roweru poszło w sumie gładko.

Poszedlem do sklepu rowerowego i powiedzieli żebym przyszedł dzień poźniej i będą mieli dla mnie pudło. W sklepie z porcelaną dostałem coś w stylu folii bąbelkowej.

Nie pomyślałem o tym, że będę musiał odkręcić pedały i nie miałem odpowiedniego klucza, ale udało się pożyczyć od właściciela mieszkania w którym nocowałem.

Najbardziej obawiałem się jak przetransportować rower