Wpis z mikrobloga

@Blueweb: Pierwszy raz to dziś obejrzałem w całości i nie bardzo rozumiem o co cała inba.
Laska nawet nie jest gruba a tak się oburzyła xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blueweb ją to zabolało bo chciała cimcimrymci z tymi facetami, a tu wyszło, że gościu jej w ogóle nie bierze pod uwagę bo ma ją za wieprza. To jest tzw podwójna obraza.

@szynszyla2018:

Karina pewnie była wurzona bo ja cimcirimci ominęło przez otyła koleżankę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blueweb: Facet debil, wystarczyło powiedzieć "koleżanko". Ale babka też zrobiła aferę bez sensu. W sensie nie jest to uprzejme ale wystarczyło raz powiedzieć że #!$%@? mu w dupę i najwyżej sobie pójść.
  • Odpowiedz
@Blueweb a jak by jej powiedział misiek? Byłby ten sam #!$%@?? Bo do faceta jak się misiu mówi to że niby słodkie, ale różowej to już misiowanie przeszkadza ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Bo jak on śmiał śmieć do niej tak powiedzieć. Kobiecie należy się szacunek bez względu na wszystko


@Kacorek how about każdemu należy się szacunek bez względu na wszystko?
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Polskiego języka Ci zabrakło? XD

Nazwanie kogoś grubym to nie jest obelga pokroju „zawszony #!$%@?”. Poza tym wystarczy nie miec kija w tyłku i na tyle inteligencji żeby się zgrabnie słownie odwinąć albo zwrócić uwagę. Ale nie XD trzeba zacząć się rzucać jak Wieprz w oborze XD.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Gruby to chyba było najłagodniejsze z wyzwisk kierowanych w moją stronę ze względu na moje pochodzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pomijam już, że żadnego wyroku nie feruje. Widzę zachowanie, które jest niewspółmierne do tego jaka była prowokacja.

Nie kontynuuj dyskusji bo przecież oboje wiemy, że i tak nic ciekawego nie powiesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz