Wpis z mikrobloga

Doktorek dopiero polazł spać, biedna umęczona dusza, gdyby tylko porzucił mentalny Wschód i dołączył do Nas ludzi Zachodu to jego życie byłoby znacznie mniej bolesne. Młoda Mira Płaszyńska zaskoczyła mnie pozytywnie sposobem przeprowadzenia debaty (a właściwie rozmowy bo Pietrek wpadał w słowotok po każdym pytaniu) ale doktorek nie pozwoli żeby sytuacja z Towarzyszem Michałem - zadeklarowanym komunistą i jak się okazało, również większym liberałem od niehabilitowanego Piotrusia, się powtórzyła a komentarze napisane w trollowniach bartosiaka i zychowicza wisiały bezczelnie pod debatą więc teraz spędził całą noc nadzorując komentarze na kanale Pani Miry i osobiście odpisując na każdy XD
Piotrek przestań się ośmieszać chłopie i nagrywaj maraton książek Zychowicza jeszcze raz, tym razem podły imiennik się odniesie - mam przecieki od szefa że w poniedziałek albo wtorek na Historia Realna będzie rozmowa z Chwedorukiem o twojej habilitacji, wytaczamy ciężkie działa i koniec "pieszczenia się" z doktorkami bez habilitacji którzy atakują wielkich historyków jak Pan Zychowicz
#napierala
  • 1