Wpis z mikrobloga

Tego to się nie spodziewałem. Wchodzę sobie na wykop a tu @majakstasko mysle sobie no nie to musi być fake i pewnie jakiś troll. A jednak nie.
Maja witamy na wykopie. Mam nadzieje, że faktycznie coś ruszy i nie odstrasza cię dziesiątki komentarzy „pokaz cycuszki” czy banda tak zwanych „spermiarzy” mimo wszystko jest tutaj dużo normalnych ludzi
#famemma
  • 11
@majakstasko: pamiętaj że tutaj raczej nie znajdziesz osób które wyznają Twoje zasady życiowe ale łączy nas wspólny cel usuwania patusow internetowych którzy dorobili się na wyzywaniu psychicznie na innych ludziach. Jak maszewski kontakty do Gazety Wyborczej lub innych mediów by nagłośnić sprawę nitra byłoby to miłe widziane
@essos: Ale ja się nie pucuje. Po prostu jest ktoś zasięgowy kto może pomoc w walce z problemem wiec dlaczego nie podjąć współpracy? Tak, nie zawsze mi z nią po drodze i nie ze wszystkim się zgadzam, czasami myśle, że przegina ale to jest temat do innej dyskusji i wymiany poglądów. Ja np już jakiś czas temu mówiłem, że wzięcie jej do High Leauge było dobre i jest to coś nowego
@GoodGuyChucky93: ja tutaj przyciagnela atencja, chociaz podejrzewam, ze byla tutaj juz wczesniej pod innym nikiem.

wyczula moment, ze na wykopie uaktywnila sie grupa hejterow nitro i jest szansa ze przynajmniej czesc uzytkownikow jej nie zje.

dla mnie obrzydliwa osoba, wykorzystujaca krzywdy innych aby sie wybic