Wpis z mikrobloga

@bonus: ja zazwyczaj tyle max słucham, dłuższe sesje na dali zensorach :) jestem bardzo ciekaw tych M40x, przyjdą dopiero w poniedziałek, będę jeszcze zamawiał na testy Senki HD 25 - warto dorzucić też Msr7b?
@Stef444n: Zdecydowanie, tym bardziej ze niedawno były sporo droższe, pod każdym względem lepsze. Wygodniejsze, lepsza konstrukcja i lepiej grają.

Jeszcze niedawno 900zł kosztowały na promce, a teraz są 100zł droższe od m40x więc brać i sie nie zastanawiać.
@bonus: napędzam integrą, lub mogę zostawić sobie czarną ważkę, albo kupić jakiś w miare tani wzmacniacz/dac. Brzmienie raczej neutralne, nie siedzę w audio, nie za bardzo wiem co mam tu napisać. Może pomoże to, że na co dzień przed kompem mam Alesisy M1Active 520 i ich dźwięk mi bardzo odpowiada
@Stef444n: Do 1000zł można kupić pewnie sporo dobrego użyawnego sprzętu, jak dla mnie królem neutralności i dobrego brzmienia jest Sennheiser albo Audiotechnica.
Np. Sennheiser HD600 albo Ath ad900x - to już wyższa półka i bardzo fajne propozycje.
@Stef444n: No miałem HD600, ale w sumie sprzedałem je bo były dla mnie zbyt neutralne. Może troche zaluje z perspektywy czasu xD

Ale ze wzmacniaczy/dac moge polecic z calego serca iFi Zen Dac