Wpis z mikrobloga

Subiektywny ranking najlepszych skoczków wszech czasów
Kilka lat temu zastanawiałem się kogo uznać za najlepszego skoczka i doszedłem do wniosku, że się nie da i dla zabawy stworzyłem ranking skoczków od lat 80 (wtedy zaczął się puchar świata chociaż policzyłem i też skoczków z lat wcześniejszych nawet takich przedwojennych tak dla świętego spokoju chociaż wiadomo, że nie mieli szans być wysoko). Żeby nie bawić się w filozoficzne dysputy co jest ważniejsze skakać cały rok dobrze i zdobyć kryształową kulę czy oddać dwa skoki i zdobyć złoto olimpijskie wszystko ma taką samą wartość w moim rankingu (miejsce na ból dupy w komentarzach, ale przypomina, że to zabawa). Co wliczam? Zawody pucharu świata, sam puchar świata, turniej czterech skoczni, mistrzostwa świata, igrzyska, mistrzostwa świata w lotach. Małej kryształowej kuli nie liczyłem bo nie zawsze ją dawali więc chciałem żeby było w miarę sprawiedliwej. 1 miejsce - 5pkt, 2 miejsce - 3 punkty, 3 miejsce - 1pkt. Poniżej ranking z wszystkimi zawodnikami co przekroczyli 100 punktów. Obliczenia na zakończenie poprzedniego sezonu
#skoki
Pobierz KrzysztofSuchodolski - Subiektywny ranking najlepszych skoczków wszech czasów
Kilka ...
źródło: comment_1667572038QsZpM4bRJP16Ul51RX2lsd.jpg
  • 2