Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#odchudzanie #mikrokoksy #silownia

Mireczki bardzo was proszę o pomoc. W przeciągu 4 lat roztyłem się z 74 kg do 125 kg. Bezpośrednio przyczyniło się do tego zmiana pracy z #!$%@?ącej fizycznie na 8h przy komputerze bez ruchu, depresja + leki po których ma się większy apetyt + nieleczona niedoczynność tarczycy.

Aktualnie depresja sobie odeszła, i leki na tarczyce zacząłem brać, i to mój 2 tydzień odchudzania (liczę kalorie i staram się nie przekraczać 2000 kcal dziennie, aktualnie waga wynosi 120.6 kg. Zacząłem również 6 razy w tygodniu jeździć na rowerku treningowym po 30 min (aby to spalić chociaż 250 kcal dziennie i trochę się zacząć ruszać).

Moje pytanie jest takie, czy są jeszcze jakieś ćwiczenia które mógł bym wykonywać z domu? nie mam za bardzo żadnego sprzętu do tego ale jeżeli jest coś bardzo taniego co mogło by mi pomóc to proszę o informację. Dodatkowo: nie mogę biegać i obciążać nogi z powodu pewnej choroby genetycznej

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63651557c8f06a7cac34462b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: tbh to przy takiej wadze wystarczy deficyt i lekkie ćwiczenia. Wybij sobie z głowy bieganie czy mocno obciążające stawy ćwiczenia bo sobie rozwalisz coś. No i przy szybkim chudnieciu dużo skóry zostanie. W opytamlnym tempie jednak się trochę skurczy. Basen jest dobry bo nie obciąża stawów, ale niektórzy się wstydzą przy większej wadze swojej sylwetki.
Pamiętaj, że nie zrzucisz tego w parę tygodni dlatego mam nadzieje, ze nie jest to słomiany zapał z tego względu ze im dłużej będziesz chudnąc tym lepiej dla ciebie i twojej skory. Z początku zostałbym tylko w deficycie kalorycznym, z czasem jak waga stanie zwiększył spontaniczną aktywność fizyczną(na przykład wybieranie schodów zamiast windy czy nabijanie kroków) i jesteśmy w domu. Dużo zdrówka.