Wpis z mikrobloga

@Filippa: Nic szokującego, jw. różnie ludzie przeżywają wiek dojrzewania i rozwój tożsamości płciowej, a zauroczenie osobą tej samej płci jest całkowicie naturalne. Szczególnie, że kobiety w swoim towarzystwie są bardziej bliskie i uczuciowe. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieje coś takiego jak moda na bycie LGBT.

Konserwa pozdrawia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: kurcze jak to jest, że jak ja chodziłem do szkoły to przez wszystkie lata było dokładnie 0 lesbijek w klasach, a o takich rzeczach słyszało się tylko w jakiś szkołach artystycznych typu ASP. Co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filippa: Ta już wiedza ze są lezbami mając 12 lat xD chyba sie laski trochę za dużo tiktoka naoglądały, ale te dzieci są głupie ja peirdole xD wiadomix ze te dziewczyny tylko tak #!$%@?ą bo to modne „hihi jesteśmy lesbijkami patrzcie na nas” xD w tym wieku to zwyczajnie siano w głowie
Nie zmienia to jednak faktu, że istnieje coś takiego jak moda na bycie LGBT.


@Mikoma: Słowo "moda" pomyliłeś z "jest na to przyzwolenie i nikt ci problemów z tego nie robi więc możesz być sobą."
@Filippa ale przecież obie opcje są możliwe, w ramach chociazby atencji mogą sobie mówić że są lesbijkami w szkole, bo nie ma co ukrywać jest to również na swój sposób "w modzie" i na pewno mozna zwracac tym na siebie uwage. Naturalnie faktycznie również mogą być homo, nie ma w tym nic złego