Wpis z mikrobloga

Na 10cmeczow kwalifikacji wygrałem tylko jeden. Nie potrafię w tej Fifę w ogóle się bronić, czytam dużo to co piszecie i doradzacie ale nic mi nie wychodzi. Już nie mam pomysłu na tą grę
#fut
  • 9
@Rozporek12: miło, że podpowiadasz, lecz naprawdę próbuje już wszystkiego i w obronie jestem totalnym dnem, czy się przełączam na obrońców, czy nie to i tak mnie przechodzą. Jak w poprzedniej Fifie trzymałem L2 i że sprintem biegałem za przeciwnikiem, czy wbiegałem w niego tak 80procent piłek odbierałem s tutaj jestem totalnie bezbronny
@berrbel:
atakuj najpierw napastnikami, pozniej ofensywnymi pomocnikami, pozniej ŚPD, pozniej bocznymi obrońcami a ŚO na samiutkim końcu ! Pełne skupienie.

nie dawaj wyciągać swoich ŚO, najlepiej niech czekają do możliwie samego końca .

generalnie właśnie tak gram, na ŚO przełączam na samym końcu, staram się siedzieć na dupie swoim ŚPD do samiutkiego końca, jeżeli już wchodzą w pole karne to odpalam ŚO
@berrbel odpal sobie squad battles i ćwicz dane sytuację. Jak masz problem z obroną to oddawaj piłkę i staraj się ja przejąć . W obronie żelazna zasada. Bronisz każdym ale SO dopiero w polu karnym