Wpis z mikrobloga

@stsaint: Taki offtopic: bo ja tam nie zwracam uwagi, co kto ma na nadgarstku. Więc pytanie, skoro Ty się interesujesz: ilu ludzi w ogóle nosi takie klasyczne? Nie jakieś smarty, opaski itp - które mają inne funkcje. Chodzi mi o "klasyczne" - tylko czas, data.

O mnie - mam jakiegoś Pierre Ricard, "werk" mikroskopijny made in china, nie za drogi, podoba misię - ale noszę go wyłącznie do okazji garniturowych.
@stsaint: Ja pamiętam, jak kilka lat temu jakoś zwróciłem uwagę na to, że "busole naręczne" zaczęły mieć jakieś absurdalnie wielkie rozmiary. I wtedy zobaczyłem u kogoś takiego monstera - ale nie umiał, albo nie chciał :) powiedzieć, dlaczego taki.
Ja właśnie odwrotnie - dla kontroli to z tel, naręcznego zakładam "dla innych" - na okazje typu stypa. Bo to już ten wiek, że nie wypada rodzinie walić smartem po oczach na
lubię to uczucie ciężaru na nadgarstku. A tak na co dzień to mało wygodne + siebie znam, zaraz przywalę w coś szkiełkiem...


@sierpien22: Kup sobie jakiegoś chińczyka za sto pisiont złoty. I jak przywalisz, to nie będziesz się bawił w wymianę szkiełka, tylko wymienisz cały zegarek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja takie coś kupiłem na Aliexpress na prezent gwiazdkowy. Ładny jak Sasha Grey, wielki jak wodomierz w
Pobierz xniorvox - > lubię to uczucie ciężaru na nadgarstku. A tak na co dzień to mało wygodn...
źródło: comment_16675759697f61bzuaRYwlpBLTmGTfzX.jpg
Brzydki :p


@sierpien22: Kwestia gustu. Przyszły obdarowany takie lubi, mnie też się podoba ( ͡ ͜ʖ ͡)

co ja się za moim nachodziłem... Co prawda 200 złoty kilka lat temu


@sierpien22: Ładny zegarek. No teraz to już ciężko będzie kupić coś z szafirowym szkiełkiem za 200 złotych. Pytanie tylko jak z jakością, ale jeśli mechanizm jeszcze nie zdechł, to może i nie zdechnie. Miałem kiedyś
@xniorvox: Słowo-klucz: podobny. Cyferblat ciemny grafit, data nad 6 - no i brak dumnego napisu sapphire :)
Nie wiem co za werk miał Twój, mój wygląda na wielkoseryjną produkcję i to od lat, co tam się miało popsuć PO gwarancji wielce. No i z pewnością nie jest bez znaczenia, że on jest noszony ze 2 razy na rok, a tak to sobie cyka w szufladce.
Słowo-klucz: podobny. Cyferblat ciemny grafit, data nad 6 - no i brak dumnego napisu sapphire :)


@sierpien22: No to poka, jak na #kontrolanadgarstkow przystało, a nie tam: podobny...[]

Nie wiem co za werk miał Twój


@sierpien22: Sądzę, że najtańszy chiński szajs sprzedawany na kilogramy. Wtedy nie interesowałem się zegarkami, wziąłem go, bo był niedrogi i mi się podobał. Jak zdechł, to poprosiłem o
Pobierz xniorvox - > Słowo-klucz: podobny. Cyferblat ciemny grafit, data nad 6 - no i brak du...
źródło: comment_1667639254zoQrdjejUmyFoAoRj55N3o.jpg
@xniorvox: Ehhhh, a tak misię nie chciało bawić z umieszczaniem zdjęcia. Dobra, proszę czekać ;)

Panie tam na kilogramy. Na kontenery to idzie do takich firm. Zresztą przy moim to nawet nikt nie wspominał o oznaczeniu made in Switzerland - gdzie przynajmniej duża część kosztów musi być wygenerowana w Szwajcarii - więc możliwe, że cały składały chińskie rączki.
@xniorvox: Dzięki. Twoje Citizeny też ładne, choć trochę nie w moim stylu - pasek materiałowy do garnituru tak sobie. ALE gdybym nosił na co dzień - to ten w brązach jak najbardziej: garnitur na okazje tylko - normalnie to ja kolory jesieni noszę.
choć trochę nie w moim stylu - pasek materiałowy do garnituru tak sobie


@sierpien22: Jeden to oryginalny skórzany z parcianym poszyciem, a drugi to nylonowy NATO. Też bym tych pasków do garnituru nie założył, ale na szczęście nie muszę na co dzień nosić garnituru ( ͡° ͜ʖ ͡°)