Wpis z mikrobloga

Brawo Niemiecka frajernia
Wysyłajcie do biednego, starszego, potrzebującego pana więcej rzeczy
To nic że jego opiekun wydziela mu drobne z kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie jak drobne kieszonkowe dla dzieciaka
To nic, że o waszych darach zapomni i wpierniczy do zimnego pokoju na wieczne czasy i jedynymi ich użytkownikami bedą myszy i mole
To nic, że jest tak rozpuszczony, że bardziej niż dary zapamięta #!$%@? się przy otwieraniu paczki przez te folie streczowe nieludzkie
Ważne, że za kilkaset złotych za te zakupy zyskaliście 5 minut sławy i boże błogosławieństwo od menela z youtube, i uśmiech opiekuna z Krzyżowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
Pobierz browarosss12 - Brawo Niemiecka frajernia
Wysyłajcie do biednego, starszego, potrzebu...
źródło: comment_1667566293XW0ZQeapupFt5sG0V7hzgB.jpg
  • 5
@Gladoo: Piszę elaborat na temat przeciętnego odbiorcy kanałów patrostreamerskich na youtube, właśnie doszedłem do rozdziału w którym opisuję korelację między posiadanym IQ a angażowaniem się w życie po drugiej stronie ekranu, musiałem wytłumaczyć definicję upośledzenia wynikającego z oglądania takich materiałów (z konkretnymi odnośnikami) i dostałem cynk, że ten materiał nadaje się do tego idealnie.
Piszę elaborat na temat przeciętnego odbiorcy kanałów patrostreamerskich na youtube, właśnie doszedłem do rozdziału w którym opisuję korelację między posiadanym IQ a angażowaniem się w życie po drugiej stronie ekranu, musiałem wytłumaczyć definicję upośledzenia wynikającego z oglądania takich materiałów (z konkretnymi odnośnikami) i dostałem cynk, że ten materiał nadaje się do tego idealnie.


@browarosss12: w 100% popieram, ale...