Wpis z mikrobloga

moja żona ma i często się denerwuje że jej baterie rozładowywuje. Sam galaxy sII i wolałbym nokie. Chociaż sIV też lepszy od mojego.
@martek-77: warto, mam ten telefon od 14 mcy i jest swietny i system i aplikacji dla normalnych ludzi którzy konsumuja tresc nie brakuje ale jak chcesz telefonu którym wlaczysz światło w klopie w domu bedac na drugim końcu globu i tylko takie rzeczy cię kręcą to tylko android;)
@krisip: @kaskaderMike: z androidów miałem Wildfire S i Desire C - totalne gówno, które zaczęło działać dopiero na CM 10. Specjalnie zmieniłem Win7 na 8.1 szykując się na wymianę telefonu. Trochę obawiam się interfejsu WP8 bo mi średnio pochodzi ale może się przekonam. Kafelek na kompie nie używam.
@martek-77: Kafelki w telefonie a w komputerze to zupełnie co innego. Nie miej negatywnego nastawienia, bo wszystko możesz dowolnie konfigurować i ostatecznie jest znacznie wygodniej niż na androidzie (moim zdaniem :)
@kaskaderMike: Myślałem czy kupić abo z tą nokią, sprzedać ją i kupić Lenovo p780.(chyba tak to się zwie)

Myślałem też nad 925 ale z tego co czytałem na necie nie opłaca się dokładać 20zł na miesiac w abonamencie za nowszy i cieńszy telefon z metalową pokrywą z tyłu.
@martek-77: Główną zaletą WP jest to, że system z biegiem czasu się nie wiesza i wydaje mi się, że doskonale sobie zdajesz z tego sprawę, że android bez roota jest teoretycznie telefonem bezużytecznym.

Wiem, że P780 powala swoimi wnętrznościami większość Lumii, ale system operacyjny niestety wszystko rujnuje i nieważne ile rdzeni będziesz miał - z biegiem czasu Twój aparat zwyczajnie nie będzie wyrabiał.
@martek-77: Mówię Ci, jeśli szukasz aparatu który będzie spełniał swoją najważniejszą funkcję czyli dzwonić, robić zdjęcia, pisać i przeglądać internet to lepszego wyboru nie ma. W dodatku, że niedługo wychodzi kolejna poprawka pod system i zagwarantowane masz 36 miesięcy wsparcia a nie jak w Androidzie, że Twój model dostaje jedną aktualizację i na tym się kończy ;)