Wpis z mikrobloga

Musk wytknął wczoraj AOC, że sprzedaje drogo bluzy. Ta w ramach odpowiedzi napisała, że pracownicy mają niezbędne benefity, odpowiednią płacę, wszystko powstaje 100% w Stanach, a i działają tam związki zawodowe, w przeciwieństwie do niego - który broni się, przed dopuszczeniem do założenia związków w jego firmach.
A potem jej konto _magicznie_ przestaje działać. Przypadek, prawda? Bo wcale ten mentalny 14-latek nie wykorzystuje swoich możliwości, prawda?

#elonmusk #twitter #neuropa
C.....t - Musk wytknął wczoraj AOC, że sprzedaje drogo bluzy. Ta w ramach odpowiedzi ...

źródło: comment_16675551290Q2FRoMzgd9eVEKWvu8tu5.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CytrynowySorbet: Btw co do tej ich wymiany, to mam olbrzymią beke z konserw, które tyle lat płakały, że algorytm faworyzuje lewakow (to nie prawda, algorytm faworyzuje lewaków jak jesteś lewakiem i prawaków jak jesteś prawakiem), i że to ogranicza wolność słowa. A AOC dosłownie dała ten sam argument i już się śmianie wyzywanie od starbucksów itd xD
Dla nie wtajemniczonych, weryfikacja będzie ci dawała lepszą pozycje w rankingu, dlatego to
  • Odpowiedz
(to nie prawda, algorytm faworyzuje lewaków jak jesteś lewakiem i prawaków jak jesteś prawakiem)


@SirSherwood: no właśnie, algorytm po prostu zamyka ludzi w banieczce. A te konserwy płaczące o "samym lewactwie" po prostu jedyne co robiły, to obserwowały innych lewaków, przez co i takie treści im były i są proponowane ¯\_(ツ)_/¯

Dla nie wtajemniczonych, weryfikacja będzie ci dawała lepszą pozycje w rankingu, dlatego to jest
  • Odpowiedz
o mam olbrzymią beke z konserw, które tyle lat płakały, że algorytm faworyzuje lewakow (to nie prawda, algorytm faworyzuje lewaków jak jesteś lewakiem i prawaków jak jesteś prawakiem


@SirSherwood: A i to zależy od portalu, tak naprawdę, bo taki przykładowy jutub to była (i wciąż jest) ziemia obiecana dla prawicowej szurii wszelkiej maści - nie dość że tego kątętu jest tam OD Z-------A, to wyjątkowo łatwo, z perspektywy przeciętnego użytkownika
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: Generalnie cały ten zakup to jego ogromna porażka, do której teraz próbuje zrobić dobrą minę.
Chciał się wycofać jak zrozumiał, że ma zamiar niesamowicie przepłacić, ale nie chcieli mu odpuścić bo oferta została złożona.
Teraz bananowy oskarek debil będzie szukał sposobu żeby się odkuć
  • Odpowiedz
@earthvision: a ci blokujący prawaków lewacy są z nami w pokoju?

No, bardzo blokowali. Dlatego amerykańscy Republikanie, Korwin, Braun, Memcen, Bekowicz i reszta prawackiej hałastry jest już dawno na TT zbanowana, nie? A nie, czekaj...
  • Odpowiedz
@earthvision: no, zablokowali kretyna wzywającego do puczu i regularnie łamiącego regulamin. Łał. Codziennie blokują setki, jak nie tysiące kont łamiących regulamin ¯\(ツ)_/¯

Widzę srogie masz urojenia i wszędzie widzisz
skrajne lewactwo_, lewaczku.
  • Odpowiedz
A i to zależy od portalu, tak naprawdę, bo taki przykładowy jutub to była (i wciąż jest) ziemia obiecana dla prawicowej szurii wszelkiej maści - nie dość że tego kątętu jest tam OD Z-------A, to wyjątkowo łatwo, z perspektywy przeciętnego użytkownika niezainteresowanego nawet specjalnie polityką, jest trafić w prawicową bańkę...

...a jak już tam trafią, to potężny algorytm podsuwa im tej papki coraz więcej, lol.


@mnik1: A yt dodatkowo ogranicza
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: no a teraz blokują kretynów (lewactwo) regularnie łamiących regulamin (mowa nienawiści, pomówienia, defamacja). Widze ze twoja lewicowa schizofrenia pieknie obala własnie urojenia, najpierw twierdzisz ze banowanie to zbrodnia a teraz jak wytknalem ci ze banowano tam od zawsze to fikołkujesz cos o tym ze ŁAŁ CODZIENNIE BLOKUJA WIELKIE MI CO xDDD
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: a, no, napisales ze urojenia. Potem przyznales ze jednak nie. I tak sie ciagna te szachy z golebiem, mozna byloby ci wetrzec prawde obalajaca wszystkie twoje urojenia w twarz tak ze bys sie kajał, ale i tak za 2 dni bys powtarzal te same idiotyzmy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@earthvision: napisałem, lewaku, że masz urojenia widząc wszędzie lewactwo, czytanie ze zrozumieniem to 3 klasa podstawówki. Powinieneś do niej wrócić.

Jakoś mnie nie dziwi, że osoba twojego pokroju rozumuje gorzej niż przedszkolak. Typowe.
  • Odpowiedz
@earthvision: i dalej się ładnie przedstawiasz, jako dzban nie rozumiejący 2 zdań. Nie zbanowana, lewaku, a jej konto nie działa. I się nie "zesrałem", a wypominam hipokryzję tego z-------o "wolnościowca", który obraża się jak małe dziecko (którym jest) na wszystkich co nie myślą jak on
  • Odpowiedz