Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko: 32 cale 2160p :) Więc de facto potrzebuje mocy, bo jeszcze do tego streamuje i nagrywam gameplaye. A przy moim radeoniku 6900 to muszę czasami schodzić do 1440p żeby utrzymać stałe 60-70 FPS (akurat przy takiej rozdziałce to i można wyciągnąć więcej niż 70, ale po co zwiekszać użycie i temperaturę karty) Więc zobaczymy co przyniosą testy radeonów.
@NielegalneKretowisko: CO do synchronizacji to mi obojętne, bo mam Adaptive-Sync
NVIDIA® G-SYNC® Compatible w monitorze. Mam Ryzena, ale w połączeniu z radkiem magicznie nie będzie wydajnościowo na poziomie 4090 i musiał bym tak czy inaczej wymienić płytę główną bo moja nie obsługuje tej technologi jak się ma ryzena i radka (nie pamiętam nazwy)
No i kurde mam dylemat. Walczyć o każdego FPS'a w 4k i pchać się w 4090, czy może wybrać portfelem i wybrać o 600 dolców tańszego 7900XTX #komputery #pcmasterrace


@DurzyHarakter30 Jakie masz cpu? po drugie warto jednak poczekać na testy i realne ceny. Wtedy będzie można oceniać opłacalność obu kart.
Na razie wiemy tylko tyle że 4090 jest wydajniejsze a amd tańsze.