Wpis z mikrobloga

Miki jest jaki jest, ale trzeba przyznać, że naprawdę ładnie się wypowiedział o Moni, mówiąc o niej w porównaniu do Hani. Miło się słuchało, że chłopak zdał sobie w końcu sprawę z tego, że Monia reprezentuje sobą znacznie więcej niż wygląd i docenił ją pod innymi względami, oddzielił fizyczność Hani i zczaił, że ta trzpiotka jedyne, co ma do zaoferowania to dobre pierwsze wrażenie wizualnie (co jest rzecz jasna kwestią gustu lol) i nic poza tym, a Monia, jak to sam ujął, zaskakuje go każdego dnia, bo ma fajną osobowość. Ciekawe co będzie z nimi dalej, serio.

#hotelparadise
  • 43
  • Odpowiedz
@Malwa2811: @MiLobuzik: Tak tak każdy ma inny gust itp. Właśnie dlatego na tylu uczestników, żaden nie powiedział, że mu się Monika z wyglądu podoba. Po prostu nie trafiła w ich gust, a Mikołaj musi się wręcz zmuszać do bardziej intymnych zachowań ale po za tym jest piękna niczym modelka VS.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka mało wiesz o życiu w takim razie. Dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie ) ktoś bardzo przystojny może mnie np w ogóle nie pociągac (np odpada jeśli facet ma nieciekawy głos, albo jest zbyt wymuskany, brak poczucia humoru).
Byli bardziej atrakcyjni dla kogo? Dla siebie?
Jakos ta atrakcyjność Hanki upadła kiedy Mikolaj kiedy ja lepiej poznał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz