Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
Mam pytanie. Jak rozkminić gdzie jest zainstalowany Wordpress?
Dostałem dostęp do strony www w firmie, loguję się przez adres/wp-admin. Hosting mam w ovh i tam w panelu klienta w zakładce CMS nie ma śladu po Wordpress. Gdzie mam szukać plików instalacyjnych?
#kiciochpyta, #programista15k, #www, #wordpress
  • 6
@matusz1056: Ale jaki hosting? To trzeba poszukać na spokojnie. Może być przez dosatwece udostepniony panel z któreog można sobie zainstalowac i zarzadzać mieddzy innymi instalacją wordpressa, ale może jest jakiś VM i na nim oprogramownaie do zarządzania usługami, serwerami virualnymi z jakimś panelem, a może też jest bezpośrednio na systemie postawione, moze jeszcze jakoś inaczej. może byc multum możliwości
@matusz1056:
1. Sprawdzaczy czy IP na ktore kieruje cie domena jest w posiadaniu tej maszyny, albo jakoś ruch jest do niej skierowany
2. Jeśli tak to wbijasz się na nią i tam przeglądasz wszystkie strony i szukasz tej ktore cie interesuje i patrzysz gdzie sa pliki do niej
@LJBW603 generalnie teraz robiłem drobne modyfikacje (5 lat nikt nie zaglądał). Docelowo robię sam stronę od nowa albo na łatwiznę i wp albo napiszę w HTML/CSS/ja/PHP no i chciałbym wiedzieć gdzie to kurde podmienić.