Wpis z mikrobloga

Chyba powoli zaczynam się za sprawą OnePlusa 6T, którego nabyłem w spoko cenie, przekonywać się znów do #android Szukam zastępcy za mojego iPhone 8, który nadal spoko chodzi, ale już wychodzą na niego ostatnie aktualizacje.

Od telefonu nie wymagam niczego poza tym, że ma szybko działać i otwierać aplikacje/strony bez żadnej zadyszki (nie gram na telefonie, aparat też mi niepotrzebny, nie muszę mieć miejsca na dodatkowy SIM, a 64GB pamięci w telefonie wystarczy na spokojnie - na ajfonie korzystam z jakichś 30GB max).

Wybór pada na #googlepixel #pixel i chyba model 6A - widzę, że ma wsparcie do 2027, więc 5 lat to dla mnie wynik porównywany z telefonami Apple jeżeli chodzi o wsparcie. Czytałem coś o wolnym ładowaniu, ale w sumie jeżeli nie przeszkadza mi to na iPhone 8, to czy będzie jakoś mega przeszkadzało na Pixelu?

Nie chcę żadnego szajomi czy innych "chińczyków", Samsungi z uwagi na to, że Android tam jest z nakładką też odpadają.

Znalazłem miesięczną używkę za 1799 i się zastanawiam, tym bardziej, że raty 0%, widzę na pepperze promki czasem na około 1800zł, ale musiałbym wyskoczyć z gotówki - 1799 za używkę to dobra cena, biorąc pod uwagę, że mało kto w PL oferuje ten telefon jako nowy (chodzi o sklepy typu xkom itp.)?
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imo0mfg: mam 6a, wolne ładowanie 18w nie przeszkadza, telefon działa zajebiście płynnie, ten sam procek co więksi bracia z 6 i 6pro, 128gb minimum i aparaty świetne. Jak coś więcej chcesz wiedzieć to pytaj, obecnie jest do wyrwania w super pieniądzach
@imo0mfg: 1800 za używkę to słabo, biorąc pod uwagę że za 1700 teraz są promki na nówki. 18w ładowanie w zupełności wystarcza, no i nie degraduje tak szybko baterii :P