Wpis z mikrobloga

#jestemdumny #wosp #nobodykiers

Kurde, nie rozumuje tego hejtu na WOŚP. Dzisiaj przyjechali do mnie rodzice, żeby wyjść gdzieś na obiad, przed tym jak pójdą do filharmonii. Zjedliśmy i wpadliśmy na pomysł, że poszukamy jakiejś fajnej kawiarni. I tak spacerowaliśmy po rynku... i tutaj natchnęła mnie taka myśl, że ten jeden dzień w roku większość polaków otwiera portfel w innym celu niż kupienie wódki i z uśmiechem na twarzy wrzuca pieniądze do puszek WOŚP. Widok dumnych polaków spacerujących - często całymi rodzinami - z czerwonymi serduszkami na piersi, po mieście naprawdę przywraca wiarę w ludzi :) W takim dniu jestem dumny z tego, że pomagamy innym, że potrafimy się niejako zjednoczyć jako naród i dołożyć swoją cegiełkę do sprzętu ratującego życie dzieciaków :) Myślę, że trzeba być naprawdę mocno nieteges, żeby wyszukiwać - czasami na siłę - minusów WOŚPu i chwalić się tym, że nie dołożyło się tych paru groszy do akcji.

Na koniec chciałem powiedzieć, że jestem zajebiście dumny z każdego mirka i wykopka, którzy dołożył się do akcji. Oby ten sprzęt nigdy nie musiał nam się przydać, nam, albo naszym dzieciom! PEACE!
  • 8
@M4lutki:

ten jeden dzień w roku większość polaków otwiera portfel w innym celu niż kupienie wódki


wg danych UE Polacy są na przedostatnim miejscu jak idzie o spożycie alkoholu, za nami są tylko Szwedzi, którzy mogą kupować alkohol tylko "państwowo"