Wpis z mikrobloga

Jak wy przeżywacie ten program XD takie osoby jak Hanka, Wentyl i inni zadymiarze czy osoby, które wnoszą, jakiekolwiek emocje to jest złoto, to mają być igrzyska, a nie kolonie. Najlepsze momenty w każdej edycji to zawsze dymy i jakieś kompromitujące sytuacje. Chcecie, żeby odpadli, a później płaczecie, że nic się nie dzieje. Słodkie #!$%@? o miłości leci na innym kanale. Tak samo bardzo dużo wnosi Monika, ale musi być jakaś przeciwwaga, nie może być jednej mocnej pary, która będzie wszystko wygrywać, nawet jak w finale pokonają ich randomy. Monika wyrachowanie, Hanka #!$%@?, Endżi cicha kalkulacja i lawirowanie i jest gitara, w tle Marek i jego rozkminy, jest jeszcze Prezydent, ale ostatnio coś przygasł. White Chicks też dają content, nie wiadomo co zrobi Dawid po powrocie, bo oni zawsze wracają z innym nastawieniem. Miki niestety na razie nic nie #!$%@?, Dave zamula, za to Gabi zaczyna powoli ogarniać grę. Podsumowując, dzięki Hance program odżył, a Wy macie swoich ulubieńców i tak się wczuwacie, że wolicie, żeby wygrali kosztem widowiska. Chociaż jak dla mnie i tak skala dymów, jest za niska, ale jednak coś się podkręciło. Szkoda, że Alimenciarza tak szybko #!$%@?, ale widać, że bez Wentyla i w nowej sytuacji czuł się niepewnie, za to jakby ustabilizował sobie parę, mogłoby się to zmienić.

#hotelparadise
Pobierz avirant - Jak wy przeżywacie ten program XD takie osoby jak Hanka, Wentyl i inni zady...
źródło: comment_1667446126uHkL9qVMWxq7RzNuQg0LKB.jpg
  • 2
@avirant: Dokładnie to samo myślę. Ja Hancę życzę zajścia jak najdalej, najlepiej do finału przewciwko Monice :D. Pod względem kreowania dram czyli show dla obie na to zasłużyły. Mnie to też zawsze rozwala, że ludzie chcą, żeby się coś w hotelu działo ale jednocześnie, żeby odpadali najwięksi zadymiarze. No tak się nie da.