Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam, ale mi tam będzie brakowało Druida. Co by nie mówić o nim to jednak wyciągał jakieś stare akcje czy odnalazł film na Polaka i na żywo go zezłomował. Brak kolegów + jego zawiść dodawało chęci oglądania i tak nudnych Cage. Teraz to będzie lizanie się po jajcach i zbijanie co chwilę piątki tak jak dzisiaj było, bo nie ma drugiej takiej osoby jak Wardęga co nie ma problemu zaatakować drugiej osoby. ¯\_(ツ)_/¯
#famemma
  • 20
  • Odpowiedz
@emdope16: Ogólnie mówię, że oczywiście Fame dalej będzie osiągnąć rekordowe wyniki bez Druida, ale jednak on dodaje ten smaczek, że chcesz obejrzeć z nim programy, bo nigdy nie wiesz co ten zawistny człowiek naszykował na swoich rozmówców ( ͡ ͜ʖ ͡)Typ nie ma kolegów i w sumie nikt go nie lubi więc idealnie się nadaje do zadawania pytań i drążenia różnych tematów ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: może na początku tak było, trend się odwrócił, troszke dostał hejtu za płacz tych dziewczyn, zaczął się tłumaczyć/układać/ dlatego fejm go wyrzucił bo przestał być niezależny a stał się stronniczy, przyjaźn z nitrem, nie wchodzenie na tematy drażliwe. wypalił się a na końcu zrobił z siebie idiotę
  • Odpowiedz
@#!$%@?: No nie wiem jeszcze na niedawnym Cage sprawił, że martirenti płakała, bo wyciągnął aferę z przed roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie on atakuje słabszych i bądźmy szczerzy nikt by tak nie atakował jak on. Kogo oni mogą dać? Szwagry? Z dvpy? Pawłowski? Bombel? Nosacz? Ciężko znaleźć kogoś kto tak drążyć będzie tematy i posiada tak ogromną wiedzę na temat każdego jak on.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: o tym mówię, gdy zobaczył że dostaje dużo nieprzychylnych komentarzy z tego tytułu to pierwsze co zapytał martirenti czy nic złego się nie wydarzyło przez to pytanie jak by chciał się troszkę podlizać/załagodzić. Druid stał się stronniczy, strachliwy. Spokojnie po Pawłowskim też nie było kandatyda a jednak się znalazł ktoś w zastępstwie.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: Z polakiem faktycznie mu sie udalo, ale pzoa tym nie przypominam sobie zadnego fajnego wyciągania. Zazwyczaj jak podal jakis argument to przytakiwał kazdemu usprawiedliwieniu, więc jak bedzie boxdel to nie zrobi jakiejs roznicy
  • Odpowiedz
@essos: Coś mu się udało za to z Boxdelem same zbijanie piątek i lizanie się. Widzisz i tu jest ten problem, bo Wardęga może zezłomować dlatego chcesz oglądać Cage, a z kolei Bombelos z góry wiesz, że nie ma na to szans.
  • Odpowiedz
Wardęga może zezłomować dlatego chcesz oglądać Cage


@Jestemkoksupotezny: Nigdy dlatego ne chcialem oglądac Cage, bo z gory wiem ze na wszystkie zarzuty mozne wymyślić usprawiedliwienie, na ktore wardęga przystaje. To samo w jego psiakobusie, gdzie zamiast złomować, to bardziej pokazywal ludzi w dobrym świetle
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny:
Marti renti - bardzo mocne argumenty do zlomowania. #!$%@? rozbeczala sie, jakies przepraszam i nie ma tematu
- Marcon - bardzo mocne argumenty na zlomowanie - #!$%@? depresja, nie czepiamy sie
- Polak - problemy psychiczne, chodze do psychologa. "Aaaa to nie ma tematu". Nawet nie odkopał tematu atakowania medykow. A polak świezo po tej akcji kłamał, ze jakis wlodarz mu powiedzial, ze tego medyka wyrzuca czy cos takiego

Kto
  • Odpowiedz
@#!$%@?: to chyba co innego oglądaliśmy bo ja słyszałem że skończyła się umowa i będą negocjować dobrą w "dobrej atmosferze"
  • Odpowiedz
@Meserole: Wardęga dobrze wie jak manipulować. Tą samą zagrywke zastosowal gdy publicznie atakował jakiegos goscia co tam zarządza tym wszystkim. Potem sie dogadali, dali mu co chciał i git
  • Odpowiedz