Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam, ale mi tam będzie brakowało Druida. Co by nie mówić o nim to jednak wyciągał jakieś stare akcje czy odnalazł film na Polaka i na żywo go zezłomował. Brak kolegów + jego zawiść dodawało chęci oglądania i tak nudnych Cage. Teraz to będzie lizanie się po jajcach i zbijanie co chwilę piątki tak jak dzisiaj było, bo nie ma drugiej takiej osoby jak Wardęga co nie ma problemu zaatakować drugiej osoby. ¯\_(ツ)_/¯
#famemma
  • 20
@emdope16: Ogólnie mówię, że oczywiście Fame dalej będzie osiągnąć rekordowe wyniki bez Druida, ale jednak on dodaje ten smaczek, że chcesz obejrzeć z nim programy, bo nigdy nie wiesz co ten zawistny człowiek naszykował na swoich rozmówców ( ͡ ͜ʖ ͡)Typ nie ma kolegów i w sumie nikt go nie lubi więc idealnie się nadaje do zadawania pytań i drążenia różnych tematów ( ͡° ͜
@#!$%@?: No nie wiem jeszcze na niedawnym Cage sprawił, że martirenti płakała, bo wyciągnął aferę z przed roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie on atakuje słabszych i bądźmy szczerzy nikt by tak nie atakował jak on. Kogo oni mogą dać? Szwagry? Z dvpy? Pawłowski? Bombel? Nosacz? Ciężko znaleźć kogoś kto tak drążyć będzie tematy i posiada tak ogromną wiedzę na temat każdego jak on.
@Jestemkoksupotezny: o tym mówię, gdy zobaczył że dostaje dużo nieprzychylnych komentarzy z tego tytułu to pierwsze co zapytał martirenti czy nic złego się nie wydarzyło przez to pytanie jak by chciał się troszkę podlizać/załagodzić. Druid stał się stronniczy, strachliwy. Spokojnie po Pawłowskim też nie było kandatyda a jednak się znalazł ktoś w zastępstwie.
@essos: Coś mu się udało za to z Boxdelem same zbijanie piątek i lizanie się. Widzisz i tu jest ten problem, bo Wardęga może zezłomować dlatego chcesz oglądać Cage, a z kolei Bombelos z góry wiesz, że nie ma na to szans.
Wardęga może zezłomować dlatego chcesz oglądać Cage


@Jestemkoksupotezny: Nigdy dlatego ne chcialem oglądac Cage, bo z gory wiem ze na wszystkie zarzuty mozne wymyślić usprawiedliwienie, na ktore wardęga przystaje. To samo w jego psiakobusie, gdzie zamiast złomować, to bardziej pokazywal ludzi w dobrym świetle
@Jestemkoksupotezny:
Marti renti - bardzo mocne argumenty do zlomowania. #!$%@? rozbeczala sie, jakies przepraszam i nie ma tematu
- Marcon - bardzo mocne argumenty na zlomowanie - #!$%@? depresja, nie czepiamy sie
- Polak - problemy psychiczne, chodze do psychologa. "Aaaa to nie ma tematu". Nawet nie odkopał tematu atakowania medykow. A polak świezo po tej akcji kłamał, ze jakis wlodarz mu powiedzial, ze tego medyka wyrzuca czy cos takiego

Kto
@Meserole: Wardęga dobrze wie jak manipulować. Tą samą zagrywke zastosowal gdy publicznie atakował jakiegos goscia co tam zarządza tym wszystkim. Potem sie dogadali, dali mu co chciał i git