Wpis z mikrobloga

@Glonojad69: To się weź za siebie. Jesteś mikrusem to zostań gymcelem. Jesteś szpetny z ryja to popraw co się da, sprobuj zapuścić brodę, sprobuj cokolwiek. Wtedy zobacz reakcje lasek. Nie wyjdzie? To wtedy płacz. Jeżeli niczego nie spróbowałeś i płaczesz na starcie, to #!$%@?ć twoje żale.
  • 0
@tropiebobry to nawet nie chodzi o laski, ja na siebie patrzeć nie mogę, a co do nich to już wiele zmieniłem w twarzy i w końcu zacząłem być wgl widoczny ale to za mało by być atrakcyjny (więc wiem ile wygląd znaczy) a co do Gymcelstwa to jeszcze nie próbowałem, trochę trenuje w domu u mam jako taki frame, parę razy usłyszałem że mam ładną sylwetkę. Nie wiem czy lecenie dalej coś
@Glonojad69: zależy, ja często nie mogę patrzeć na swój ryj a niby ładna jestem, jakoś brania nie mam więc wątpię. Ja wychodzę z założenia, że jak przy seksie nie będzie chciało mi się rzygać i dnem emocjonalnym nie jest lub
debilem to biorę >.<
@Glonojad69: ilu? raczej jacy. Typowo o higienę chodzi, zęby, dziadowskie owłsienie, czy jest czysty. Mam też awersję do otyłych. Molestowanie cielesne było tylko ze strony otyłych (chorobliwie) i starych więc obu nie tykam.